Aneb Ušij tašku, zaměstnej člověka již počtvrté

kabelky-uvodni

 

Centrum Kašpar letos opět vyzývá lidi z celé republiky, aby se zapojili do kampaně Ušij tašku, zaměstnej člověka a ušili či jinak vyrobili tašku na nákup, do města nebo do společnosti. Výtěžek pomůže dalším lidem (nejen) při hledání té správné práce.

 

„Letos přicházíme s novinkou – usilujeme totiž o zápis do České knihy rekordů . Všichni lidé, kteří nám tašku přinesou nebo pošlou na adresu Centra Kašpar, se stanou součástí nevídané akce. Svým darem podpoří myšlenku benefice a navíc přispějí k překonání rekordu při šití tašek od co nejvíce autorů,“ vysvětluje Petra Hottmarová, koordinátorka benefice.

 

Centrum Kašpar už 13 let pomáhá najít lidem práci, usiluje o rovné příležitosti zaměstnanců a zároveň prostřednictvím firemních auditů pomáhá nastavovat ve firmách prostředí vstřícné k potřebám kvalitních a loajálních lidí. Pomáhá také připravit mladou generaci pro úspěšný vstup na trh práce. „Víme, že ne každý získává zaměstnání stejně snadno. Přestože je práce dost, realita a každodenní zkušenosti lidí, kteří nás vyhledávají, nám dokládají něco jiného. Pomáháme lidem v rámci aktuální potřeby i v dlouhodobém horizontu změny, zvýšení sebevědomí, posílení silných stránek a nalezení té opravdu správné práce,“ říká Ivana Sulovská, zakladatelka Centra Kašpar.

 

Chcete-li tento hezký projekt podpořit, pak stačí ušít tašku a poslat ji do 20. 11. 2017 na adresu Centrum Kašpar, Kašparova 73, 463 12 Liberec 25. V listopadu tašky zpeněží na benefici v liberecké galerii Lázně a výtěžek použijí na dofinancování projektu „Ten správný člověk na správném (pracovním) místě“. Pro více informací, prosím kontaktujte Petru Hottmarovou petra.hottmarova@centrum-kaspar.cz