Varianty pláště do divadla, do práce i pro volný čas

uvodni

Foto: Astrid Obert, Michael Munique


Stejný střih, ale pokaždé jiný look! Stačí si jen trošku pohrát s materiály a plášť se změní k nepoznání. Jednobarevná verze je ideální pro decentní vzhled do kanceláře, žakárová tkanina působí úchvatně ke společenským oděvům a kombinací vzorované vlněné látky s kůží mu dodáte pro změnu trochu té rebelie.  


Střih a návod je možné zakoupit v e-shopu Burda Style.


Elegance do společnosti

vel. 44 – 54

Snad ani není třeba vysvětlovat, proč lze tento plášť označit mistrovským kouskem! Jestliže jste stále neodhalila jeho benefity, podívejte se pozorně. Zásluhou vlněné látky příjemně hřeje, žakár s velkými květy se zase podílí na zkrášlování stojáčku, rukávů i spodních předních dílů a vajíčkový střih poskytuje dostatečný prostor, který však lze záhy zkrotit vázačkou. Ještě jste na pochybách?

 

zakar-1

 

Do přírody ležérně

vel. 44 – 54

Kabáty díky rozložitosti jednotlivých dílů nabízejí báječnou příležitost pro kombinování různých materiálů. Například plášť s vajíčkovou siluetou bude moc dobře vypadat ze vzorované tkaniny a jednobarevné imitace kůže, která mu dodá rebelský nádech, přitom jí k tomu stačí docela 
malý kousek.

 

kuze-2

 

Na každý business outfit

vel. 44 – 54

Chladné počasí si žádá plášť, pokud možno z vlněné látky, protože ta umí pořádně zahřát a moc dobře vypadá. Když k tomu přidáte snadno kombinovatelný odstín šedé, máte vystaráno na celou zimu. Ať si škaredé počasí klidně přijde, vy jste na něj perfektně připravená!

 

vazacka-1