Trend, který milujeme především pro jeho pohodlné a vzdušné tvary. Oversize look jistě najde místo i ve vašich letních módních variacích.

oversize-uvod

Opticky zvětšené tradiční kousky skýtají mnoho prostoru pro střihové úpravy ozvláštňující klasické siluety. Prodloužené délky, nafouknutá partie ramen nebo hranatý střih klasické košile, to jsou prvky, které si zamilujete nejen pro jejich pohodlnost, nadchne vás také jejich neobvykle bohatá variabilita a výsledné kombinace vnesou do vaší letní skříně čerstvý a neokoukaný prvek, pro toto období ne úplně typický. Proč to ale nezkusit? Móda je přece především hra!


Popelínová halenka (vel. 34/36 – 42/44)

Halenka z lehoučkého popelínu je ideální partií pro milovnice protikladů. Doplňte ji úzkými nohavicemi džín  a nechte vyniknout její dokonale pravidelnou, hranatou siluetu. Oversize efekt ještě podtrhuje řada skladů ve středu zadního dílu.
oversize-01

 

Asymetrický oversize kabátek (vel. 36– 44)

Vrstvení je na místě i v letních měsících. Nebojte se prostorného efektu oversize kabátku s asymetrickými prvky, volba měkkého materiálu jeho objemný look pojme bez rušivých efektů, navíc zaručuje dokonalé pohodlí. Za vlahých večerů jistě přijde vhod!

oversize-02

 

Volná mikina (vel.36 – 44)

Pružný žerzej v kombinaci s oversize střihem je jasným příslibem dokonalého relaxu. Prodloužená mikina s kapucí a netopýřími rukávy poslouží jako příjemný volnočasový kousek nebo v ní můžete po ránu stylově vyrazit na lekci jógy.

oversize-03

 

Oversize sako (vel. 36 – 44)

Oversize silueta není odepřena ani klasickému blejzru, který díky nafouknutým tvarům získá příjemně ležérní vzhled. Kimonové rukávy a kovová spona suplující knoflík, která ukončuje dlouhou klopu, prokazují dokonale promyšlený střih.

oversize-04

 

Kalhoty Palazzo (vel. 36 – 44)

Netradiční pojetí oversize efektu nabízí kalhoty střihu palazzo. Prostorné nohavice, a také jejich prodloužená délka skvěle formují siluetu, přičemž nijak nerozšiřují a navíc jsou tááák pohodlné! Důkazem je fakt, že je celé léto  nebudete chtít svléknout.

oversize-05