Objevte kouzlo předjaří nejen na cestách

uvodka-outdoor
Foto: Martin Friedrich


Zima je zatím v plném proudu, přesto jestli patříte k těm, které se těší na oteplení a nechcete zmeškat první projevy jara, využijte času a pořiďte si pěknou kolekci oblečení na předjaří, užijete ji během výletů či víkendů na chalupě. Nejvíce oceníte propracované parky, které vás ochrání před chladem, a zároveň jsou aktuálním trendem nejen do přírody.

 

Parka s kožešinovou podšívkou (vel. 36 – 44)

Jeden z nejoblíbenějších kousků volnočasové garderoby, a sice parka. Model s obřím límcem nezklame za žádného počasí, je dokonale zateplen umělou beránčí kožešinou.  

 

parka-s-koz-i-s-kem

 

Kárované šaty s vázačkou (vel. 36 – 44)

Co dalšího si pořídit pro cestu za nevšedními zážitky? Hodit by se mohly třeba propínací kárované šaty. Jsou originální střihovým řešením ve vrstveném stylu – svrchní díly jsou součástí zadních dílů a v pase se svazují vázačkami. Díky tlumeným zemitým barvám jsou také velmi praktické.  

 

kostkovane-s-aty

 

Kožené kalhoty (vel. 34 – 42)

Kožené kalhoty trubkovitého střihu, které obepínají postavu jako druhá kůže a padnou doslova jako ulité – oblékání usnadňují zipy ve vnitřních krokových švech.

 

kalhoty

 

Parka s kapucí (vel. 36 – 44) a Květované tričko (vel. 34 – 42)

Trpělivostí se musí vyzbrojit jak rybářky, tak švadleny – těm druhým se tato vlastnost nepochybně bude hodit při šití parky s kapucí i žerzejového trička se zavinovací optikou. 

 

parka

 

Propínací šaty s vázačkou (vel. 36 – 44)

Další varianta celopropínacích šatů s přinechanými bočními díly sahá až do půli lýtek, zatímco zapínání na měňavě lesklé perleťové knoflíky končí již u linie boků, díky čemuž zůstávají přední okraje svádivě rozevřené. 

 

bi-le-saty

 

Tričko se zavinovacím efektem (vel. 34 – 42)

U trička z jemného úpletu ocení jeho majitelka nejen měkce spadající záhybky kolem hlubokého výstřihu, ale i přepadající ramena. Model, který na první pohled vypadá spíše pracně, je ve skutečnosti docela snadný!

 

triko-zavinovaci

 

Redingotový kabát (vel. 36 – 44) a Dlouhá romantické sukně (vel. 34 – 42)

Zasnít se v dlouhé rozevláté sukni s nesežehlenými záhyby a tříčtvrtečním redingotovém kabátku není žádný problém, outfit doplněný vzorovaným žerzejovým tričkem k tomu přímo vybízí.  

 

dlouha-sukne-kabat-triko