Objevte pět krátkých modelů pro nevěsty

svatba-hlavni

Foto: Dana van Leeuwen

Letní dny se blíží, teploty narůstají a váš svatební den je ve znamení spalujícího horka. Nezoufejte, i v krátkých svatebních šatech si můžete užít svůj velký den. Malé bílé jsou velice praktické a dovolí vyniknout krásným nohám. Uvítají je i zralejší ženy, které mají pocit, že již odrostly dlouhým šatům.

Všechny střihy jsou k dispozici v našem obchodě www.burdastyle.cz včetně českého návodu.

 

Šaty à la kostýmek

Velkou předností tohoto modelu svatebních šatů (vel. 36 – 44) jsou princesové švy, které vytvářejí mimořádně lichotivou siluetu, a výrazný dekorativní prvek v podobě krátkého šůsku, jenž vzbuzuje pocit, že jde o dvoudílný komplet.


109-kratke

Foto: Dana van Leeuwen

 

Na retro vlně

Pokud si libujete v retro stylu, tak vás jistě okouzlí rafinovaný model à la 60. léta (vel. 36 – 44), kde dominují transparentní balonové rukávy s velkými mašlemi, které jsou přichyceny k manžetám. Stylovým doplňkem pak jsou jednoduché balerínky.


123-kra-tke  Foto: Dana van Leeuwen


Pro drobnější postavu

Nepopiratelným sex-appealem se můžou pochlubit něžné žakárové šaty (vel. 17 – 21) s korze­tovým živůtkem v krátkých velikostech pro drobnější postavu. Díky členícím švům kopírují všechny křivky postavy, godetově rozšířené díly sukně pak celkové vyznění modelu zjemňují. 

 

116-kratke

 Foto: Dana van Leeuwen

 

Ve větších velikostech

Chic svatební šaty (vel. 44 – 52) jsou vhodným modelem pro nevěstu, která preferuje střídmou eleganci: Účel velmi dobře splní jednoduché pouzdrové šaty bez rukávů a se zvlněnou přední partií. Tyto šaty rozhodně neaspirují jen na jedinou roli – pokud by byly z jiného než kovově lesklého materiálu, velmi dobře by se uplatnily i jako běžné letní šaty, v černém provedení pak jako klasické malé černé.


144-kratke

Foto: Dana van Leeuwen

Pro noblesní svatbu v neokázalém stylu se výtečně hodí princesově projmutý ramínkový model (vel. 44 – 52) ze strečového saténu s precizně vypracovanou podprsenkovou partií.

  139-kratke

Foto: Dana van Leeuwen


Do chladu kostela

Decentně vzorovaný vypodšívkovaný plášť (vel. 44 – 52) se stojáčkem a zapínáním na háčky a očka je ideální pro noblesní svatbu v eleganci britské monarchie. Oceníte ho zejména při obřadu v chladném kostele.


138-plas-t

Foto: Dana van Leeuwen