Doplňky pro dokonale vyladěný sportovní outfit 

uvodni

Foto: Bodo Rickassel, PR 

 

I když budete upocená a nenalíčená, stále můžete být kočka! Důkazem je celá sportovní kolekce z Burdy Style 1/2017 plná modelů pro aktivní ženy.


Jedním z nich je i bunda, kterou zcela vystihuje označení dva v jednom. Její spodní část se dá totiž snadno odepnout s pomocí dělitelných zipů. Lze tak nosit buď její dlouhou verzi, nebo zkrácenou do pasu. Pro snadnější oblékání přes hlavu je vpředu umístěný ještě jeden zip, růžové šňůrky jsou tentokrát spíše estetickou záležitostí.

 

foto1

 

Ať už si vyberete jakoukoli délku bundy, nezapomeňte váš outfit vyladit do dokonalosti. Oranžové bude perfektně kontrastovat šedý batoh Roxy (790 Kč) s praktickou kapsičkou vpředu a kšiltovka Converse (650 Kč, different.cz). Lámat rekordy budete v běžeckých botách Asics (2792 Kč), které vám dodají potřebnou energii. O svižné tempo se postará rytmická hudba, kterou si nejlépe vychutnáte s bezdrátovými bluetooth sluchátky Panasonic BTS50 (3899 Kč), jelikož nesklouznou z uší ani při náročné fyzické aktivitě a navíc kabel nebude zbytečně překážet. Než vyběhnete z domu, nezapomeňte ještě na decentní líčení. Postačí jen pár tahů řasenky Rebel eyes od Gosh (269 Kč) pro svěží look, která zásluhou skvělého tvaru kartáčku řasy oddělí a zanechá je díky rakytníkovému a ricinovému oleji lesklé a zdravé!     

 

Pokud vám vydání Burdy Style 1/2017 unikne, pak se zkuste obrátit na společnost SEND, přes kterou je možné některá starší vydání zakoupit. 

 

Galerie: Doplňky ke sportovnímu outfitu
Běžecké boty Asics, 2792 Kč Řasenka Gosh, Rebel eyes, 269 Kč Batoh Roxy, 790 Kč Kšiltovka Coverse, different.cz, 650 Kč Sluchátka Panasonic, BTS50, 3899 Kč