Okázalé, dechberoucí, glamour. Trojice slavnostních kousků pro každou postavu i příležitost.

trojka-uvod

 

Nejen barevnost a volba materiálů, také střih může být ozdobou společenského modelu, který vítězí nad časem i odlišnými tělesnými proporcemi. Navíc v barvách, které z módy nevychází. Černočervená sbírka tří stálic elegantního šatníku, které si zamilujete už navždy. Nyní je všechny najdete v našem eshopu, a máte tak možnost obohatit svou společenskou garderobu o další neokoukaný, aleprávě velmi aktuální kousek. Do kterého se pustíte?


Sváteční kalhoty (vel. 34 – 42)


trojka-kalhoty


Jak vmžiku vykouzlit sváteční atmosféru? Vše vsaďte na temný pružný žerzej s antracitovým leskem a střih s puky, který nejenže výtečně sedí, navíc také opticky zeštíhluje.


trojka-kalhoty-kolecko

 

 

 

Saténové šaty (vel. 36 – 44)

trojka-saty-uvod

 

Zadání: Svůdný sexappeal. Tak s tím vám skvěle pomůžou tyto saténové šaty v délce midi v provedení z rudého saténu. Jejich jedinečnost ale nestaví jen na luxusním materiálu, střihové řešení v pase, dlouhé rukávy a střídmý výstřih posouvají nositelku této róby přímo do kolonky femme fatale.

 

trojka-saty-kolecko

 

 

Žakárový kabátek (vel. 44 – 52)

trojka-blejzr-kolecko  


Zářivý žakár a légami ozvláštněný šůsek – sázka na přitažlivost! I v plus size velikostech barevná kombinace černé s červenou perfektně funguje. Obzvlášť když ji podtrhne celá řada střihových vychytávek jako nenápané zapínání, obrácená fazona a sklady modelovaná silueta.

 

trojka-blejzr