Již pošesté přivede na parket také vozíčkáře a bude pomáhat. 

sirka-star(1)

Foto: archiv Paraple

V říjnu stoupila na obrazovky České televize oblíbená taneční soutěž StarDance. Součástí celé show bude také charitativní večer věnovaný Centru Paraple, který přijde na řadu již tuto sobotu 25. listopadu. Na programu bude i společná choreografie tanečních párů s pěti vozíčkáři, klienty Centra Paraple. Diváci budou mít možnost podpořit jeho činnost zasláním dárcovské SMS nebo finančního daru

 

„Účast našich klientů ve StarDance má za cíl ukázat, že život usednutím na vozík nekončí. Vždy je pro nás těžké vybrat pouze pět klientů, kterým můžeme tuto speciální zkušenost nabídnout. Přál bych ji zažít každému. A samozřejmě jde i o prostředek, kterým můžeme oslovit široké publikum s žádostí o podporu, kterou naše centrum velmi potřebuje, protože více než polovinu ročního rozpočtu musíme zajistit z darů jednotlivců a firem. Za tuto exkluzivní příležitost, kterou od České televize opakovaně dostáváme, jsme velmi vděční,“ řekl David Lukeš, ředitel Centra Paraple.

 

sirka-star-1    

Foto: archiv Paraple

Se začátkem soutěže začalo Centrum Paraple na svých sociálních sítích představovat všech pět tanečních patronů s jejich životními příběhy a vztahem k Centru Paraple. I díky nim může být snazší pochopit, proč Centrum Paraple podpořit.

Věříme, že si v sobotu užijete krásný kulturní zážitek a máte-li možnost, že podpoříte dobrou věc! 

 

Veškeré dění související s charitativním dílem StarDance můžete sledovat také na sociálních sítích a webových stránkách Centra Paraple:

https://www.facebook.com/paraple.cz/

https://www.instagram.com/centrum_paraple/

https://www.stardanceproparaple.cz/