Kousky, ve kterých se vám bude pohybovat jedna radost

 

sirka-sportovni-pradlo-1

Foto: Reebok

Svět sportu ovlivňují módní trendy už dlouho. O tom ví své i návrhářka Victoria Beckhamová, která u společnosti Reebok nedávno zveřejnila svou dlouho očekávanou kolekci s otevřenou inspirací každodenního silového tréninku. Pro letošní podzim a zimu vytvořila řadu sportovního oblečení a doplňků pro ženy, ale nechybí ani styl unisex s promyšleně zakomponovanými důmyslnými praktickými prvky pro vysoký výkon.

 

Praktičnost s elegancí

Kolekce vznikla v Londýně, kde Beckhamová žije. Nechala inspirovat jeho atmosférou i subkulturou městské mládeže. Odolné materiály v paletě módních barev kombinují neonové a přírodní tóny s khaki a navy odstíny. Svrchní části oděvů jako větrovky, mikiny ke krku nebo zimní bundy přes hlavu mají výraznou grafiku a branding v duchu právě takových prvků z let osmdesátých a počátku devadesátých. Při zemi kolekci jistí obuv v dynamické paletě barev od khaki a černé přes neonově žlutou po navy modrou, jež dávají vyniknout charakteristickému tvaru devadesátými lety inspirovaného modelu Bolton Sock.  Některé kusy mají streetwearový nádech a doplňují se s delikátními částmi oděvů jako jsou pevné podrpsenky, kalhotky nebo topy s odhalenými rameny.

 

sirka-sportovni-pradlo-2

 

Pro odvážné ženy

Pro silné ženy, které se nebojí ukázat svůj styl i při běhu či józe, společnost Reebok představila kolekci Meet you there, jejíž tváří se stala Jourdan Dunnová, módní ikona a podnikatelka. Jedná se o kampaň široce rozkročenou mezi Londýnem, Paříží a Berlínem. Jde o sadu topů, sportovních podprsenek, mikin, šortek, legín, kalhot a dalších oděvů zdaleka nejen pro fitness. Výrazný branding, zářivé barvy, odvážný potisk a moderní střih dává ženám možnost pohrát si se svou vizáží a utvořit si vlastní, svébytný look. 

 

sirka-sportovni-pradlo-3

Reebok Meet you there, Foto: PR Reebok

 

Vespod ukryté

Při sportu by se nemělo v žádném případě zapomínat ani na spodní prádlo. Je sice ukryté pod vrstvou funkčního materiálu, ale abyste si ochránila svá ňadra před bolestivými pocity, poklesu poprsí či ztrátě elasticity vnitřních vazivových pruhů, výběr sportovní podprsenky by neměl být nahodilý. Podle čeho podprsenky vybírat? Podle druhu podpory. Ty s mírnou oporou jsou vhodné na rychlou chůzi, golf nebo třeba jógu. Střední opora se zase hodí k takovým náročnějším sportům jako je cyklistika, in-line brusle, lyžování nebo spinning. A podprsenky s nejvyšší oporou oblékejte na běhání, aerobic, volejbal a jiné dynamické sporty. V žádném případě by vás spodní prádlo nemělo nikde škrtit nebo škrábat. Stejně tak by se vaše prsa neměly ani hnout a během sportu by se neměla pohybovat.

 

sirka-sportovni-pradlo-5

Galerie: FW 2019 sportovní móda
Legíny Mikina Legíny Top Šortky Mikina Jogger Leginy Jogger Batoh Podprsenky Hodinky Batoh Boty Funkční tričko Podprsenka