To je jasná věc. Důkazem je další jednoduchý, ale neuvěřitelně povedený model z Burda Style, který vznikl pod rukama naší čtenářky Mirky.

  siti-nas-bavi-uvod-01
                                                                                                                         foto: Burda Style a IG violet_mirka

 

Čtenářky Burdy na svých IG profilech  často představují modely, které vznikly podle návrhů z našeho časopisu. Tentokrát si jedna z nich, vám již dobře známá @violet_mirka, vybrala jednoduché tričko a výsledek jako vždy stojí za to! Jak vše dopadlo můžete najít nejen na jejím IG profilu, ale i zde.

  

Střih a návod na tričko s kulatými rozparky najdete ve speciálu Burda Best of, který vyšel v lednu 2022.  Model Mirku zaujal nejen jednoduchostí vzhledu, ale i zpracování. Obvykle totiž při výběru preferuje minimalistické kousky, top s jednoduchou volnou siluetou je tedy pro ni i tentokrát jasná volba.

 

 
    siti-nas-bavi-uvod                                                                                                                                                 


„Pokud s šitím začínáte nebo ještě nemáte tolik zkušeností, pak je tento střih ideální volba. Skládá se ze 4 jednoduchých částí a ušito budete mít opravdu během chvilky," popisuje Mirka, proč jí právě tento střih učaroval a čím osloví i další řadu nadšených švadlenek.

 

Vdechnout mu život

Jeho jednoduchost nabízí mimo jiné i dostatek prostoru při volbě vzorů. Mirce učarovaly leopardí motivy, a v jí zvolené nadměrné formě působí poměrně extravagantně, jednoduché linie střihu se tak pro živoucí zvířecí motivy nabízí jako ideální pole působnosti.


Na první pohled jednoduchý a volný střih trička přímo volá po nějakém výrazném, abstraktním vzoru látky. Díky tomu si ušijete pohodlný, ale vůbec ne obyčejný kousek šatníku. Já jsem zvolila úplet ve výrazném leopardím vzoru."  siti-nas-bavi-uvod-02
                                                                                                                                              foto: IG violet_mirka
 
 

Výsledek můžete ocenit nejen na našich fotografiích. Nám tento druh zpracování hraje do noty. Je dostatečně nepřehlédnutelný, neztrácí však vkusný, jednoduchý charakter.


Střih najdete ve speciálu  Burda Best of 01/2022 a nebo online v našem e-shopu.


siti-nas-bavi-uvod-kolecko