Zajímá vás, jak si s nimi poradila naše čtenářka Jana? 

saty-z-titulky-uvodni

Foto: Steh za stehem; Michael Munique (Burda Style 7/2016)


Podle vašich reakcí se zdá, že jste si šaty z titulní strany červencové Burdy Style opravdu oblíbili. Do redakce nám přišly fotky dalšího zajímavého zpracování, tentokrát se o ně s námi podělila Jana z blogu Steh za stehem. Zvolila velmi atraktní dezén velkých citrusových plodů, které se k létu náramně hodí. Aby ještě trošku víc zdůraznila ženskost a jižanský šarm, přidala zapínání na malinké knoflíčky, které si nechala potáhnout stejnou látkou. Zajímá vás, jaké provedla úpravy a s jakými se potýkala problémy? Doporučujeme její stránky, kde se dozvíte víc...


citrusy

Foto: Steh za stehem


„Díky značce Dolce & Gabbana se jedním z hitů letošního léta stal potisk s citróny. Tento potisk odkazuje na Sicílii, takže když jsem vysněnou citronovou látku získala, rozhodla jsem se, že i střih šatů by měl Sicílii trochu připomínat. Střih sukně byl jasná volba – už od začátku jsem myslela na třičtvrtěkolovou, ale výběr živůtku byl trochu složitější. Když jsem však poprvé uviděla náhledy modelů z letošní červencové Burdy, bylo celkem jasno – vítězem byl střih z titulní strany," dodává blogerka Jana ze stránek Steh za stehem. 

 

Máte také chuť podělit se s ostatními o výsledky vaší práce? Pošlete nám fotky na adresu redakčního e-mailu a my je budeme rádi sdílet s našimi čtenáři. Staňte se inspirací pro ostatní!