Plavky, klobouk, osuška.. a máte sbaleno. Vyražíme na pláž s dětmi!

plaz-uvod


Prázdniny začaly, co víc si přát? Nezbývá než sbalit poslední nezbytnosti a vyrazit za prvním dobrodružstvím. Dětem uděláte jistě největší radost výletem k vodě. A vůbec nezáleží na tom, zda absolvujete dlouhý let za exotikou, nebo se vypravíte do nejblížšího aquaparku. Důležitá je ta mokrá věc, která skýtá především dětem nekonečné povyražení. A jistě její chladivý efekt ocení i rodiče. Tak honem – nachystejte to nejnutnější a můžete vyrazit!

 

Chlapecké bermudy  (vel. 110 – 134)

plaz-sortky

Plážová klasika! Bermudy s tropickými motivy a kontrastními lemy, jako z katalogu surfařských nezbytností. Jistě budou slušet i vašemu malému pokořiteli vln!


Dívčí bikiny (vel. 98 – 128)

  plaz-plavky

Jako maminka? Hračka! Po skotačení ve vodě si může vaše malá beach girl převléci tyto batistové opalovačky s roztomilými detaily a budete ta nejkrásnější dvojka v resortu!

 

Dětský župan s kapucí (vel. 92 – 116)

plaz-osuska-kluk

Osvěžující koupel? Zafouká-li vítr, odrazte jeho nápor v heboučké a hřejivé froté osušce. Klokaní kapsička navíc ukryje právě nalezené poklady z písku.

 

Neonový koupací plášť (vel. 98 – 128)

plaz-osuska-kholka

Malá neposeda se jistě neztratí v praktickém a nepřehlédnutelném koupacím plášti vyvedeném v neonových barvách. Ušít toto pončo je doslova hračka, heboučký materiál pak vaše ratolesti po skotačení ve vodě náležitě ocení, navíc je zraručeně neztratíte z očí!

 

Letní klobouček 

plaz-kloboucek

Pokrývka hlavy je letní nutnost, především pak u dětí. Ušijte jim roztomilý a praktický klobouček střihu, který letos opět slaví úspěch a budou vedle bezpečně tráveného času na sluníčku také za módní guru pobřeží!