Rafinovanost skrytá v romantice

uvodka
Foto: vše Nicolle Neumann

Objevte kouzlo svůdného prádla ze saténu a krajky v černo-pudrové retro kolekci inspirované padesátými léty, kde se snoubí nevinnosti s rafinovanou ženskostí.

 

Kožený korzet (vel. 36 – 44) a Kalhotky (vel. 34 – 42)

Ukázkovým příkladem retrostylu je korzet ze strečové velurové kůže vyztužený kosticemi a se zipem v levém bočním švu a k němu půvabné puntíkované kalhotky sahající až do pasu! Ačkoli jsou kalhotky ušity z elas­tického bavlněného saténu, bez zipu v boč­ním švu se jednoduše neobejdou.

 

koz-korzet-punti-kate-kalhotky

 

Šifonový župan (vel. 36 – 44)

Splývavý župánek z hvězdičkovaného šifonu už od pohledu vybízí k zahálce, je slušivý a díky měkké podšívce z počesaného sametu i dostatečně komfortní.

 

zupan

 

Saténový korzet (vel. 36 – 44)

Těsně přiléhavý korzet z elastického saténu dává plně za pravdu rčení o kráse spočívající v jednoduchosti – minimalistické řešení naprosto dokonale podtrhuje sex-appeal jeho majitelky!  

 

ru-z-ovy-korzet

 

Zavinovací halenka s puntíky a Kalhotky s vysokým pasem (oboje vel. 34 – 42)

Svádivě průsvitná zavinovací halenka je ušita ze vzdušného puntíkovaného šifonu a představuje se s mód­ně prodlouženými rukávy a apartně uvá­zanou mašlí v pase. Halenku doplňují vysoké kalhotky se zipem v bočním švu.

 

zavinovaci-halenka

 

Mohérový kabátek (vel. 36 – 44)

Nejen efektní, ale také účelný je mohérový kabátek s bohatě na­čechranými volánky místo límce a vázačkou místo knoflíků.

 

svetrik

 

Podprsenkový top (vel. 34 – 42) a Saténová pouzdrová sukně (vel. 34 – 44)

Podprsenkový top je střihově velmi jednoduchý, díky puntíkům a detailům v podobě uzoučkých ramínek a mašličky uprostřed je přesto velmi působivý. Partnerem v prádlovém stylu je dílová saténová sukně s kraječkou v pase a v délce ke kolenům.

 

sukne

 

Bolerko (vel. 34 – 42)

Těsně obepnuté, nikoli však tísnící je miniaturní bolerko, jehož hlavní ozdobou jsou navrstvené volánky z růžového saténu místo rukávků.

 

bolerko

 

Negližé (vel. 36 – 44)

Okouzlující šifonové šaty pro intimní chvíle. Svrchní vrstva z hvězdičkovaného šifonu i spodní vrstva z hedvábného saténu se stříhají šikmo, díky čemuž se šaty hezky nesou, plastickou ozdobou jsou rýšky a ramínka z puntíko­vaného šifonu.

 

saty-neglize