Modely plné ženskosti, které lze kombinovat mezi sebou

uvodni

Foto: Carlos Alsina


Sluníčko je ve svém živlu, i když se sem tam ještě hlásí o slovo i nižší teploty, vítr a déšť. Proto v kolekci, jež se nově objevila v našem e-shopu, najdete kromě lehkých šatů, topů a sukní také pláště a dlouhou vestu, které s nimi můžete libovolně kombinovat. 


Šaty se stojáčkem

vel. 34 – 42
Zip na zádech je nezbytnou podmínkou pro existenci vysokého stojáčku a přiléhavého živůtku, se kterým kontrastuje v pase hustě zřasená sukně. Uzavřenost šatů kompenzuje veselý vzor ve svěžích tónech.

 

113

 

Halenka bez rukávů a Hřejivá minisukně

vel. 36 – 44 a vel. 72 – 88
Jste fanynkou klasiky a současně obdivovatelkou jemných zkrášlovacích detailů? Pak se vám bude líbit halenka s úhlednými jednostrannými záhyby na předním dílu, které jsou prošité po celé své délce, aby se nerozevíraly a mohla jste se z nich těšit už napořád. Výborným společníkem je i flaušová sukně se zavinovacím efektem a pozvolna zaobleným okrajem svrchní partie. Stabilitu na bocích zajišťuje široké sedlo suplující pásek.

 

106  

 

Dlouhý top a Skládaná sukně

vel. 36 – 44
Skládaná sukně oživý každý, i třeba nepartný pohyb a svižnou chůzi promění ve fascinující zážitek. Společně s ní ruku v ruce lehoučký top, na kterém zapracovaly hravost a invence a poskytly prostor pro prezentaci hned dvěma látkám.

 

121

 

Retro šaty

vel. 36 – 44
Ženy milující šaty moc dobře vědí, že jejich množství není nikdy dostačující. Kytičkovaná variace na 40. léta určitě stojí za těch několik desítek minut strávených u šicího stroje. Navíc pravý originál je k nezaplacení, zvlášť když má decentně projmutý živůtek, který postupně přechází v širokou sukni, a to v asymetrickém sesazovacím švu začínajícím už v podpaží.

 

120  

Splývavé šaty

vel. 34 – 42
Odměňte své křivky dezertem s lahodnou polevou v podobě delikátního vzoru na romantickém krejčovském výtvoru z nadčasového krepu. Kromě potěšení tak získáte i jistotu, že jste dokonale připravená na každou událost formálního i neformálního druhu.

 

105

 

Oversize plášť

vel. 34 – 44
Lesklý povrch s lehce „pomačkanou“ patinou zaručuje plášti přesnou dávku nenucenosti. Podpory se mu dostává od zaoblených nakládaných kapes a stojáčku s matným vzhledem, které mají jako lícovou stranu rub látky. Ohrnuté spodní okraje rukávů jistí ozdobné pásky, to zvyšuje variabilnost modelu.


1

 

Dlouhá vesta

vel. 36 – 44
Prvním odvážným krokem  by mohla být volba dlouhé vesty s měkce zaobleným šálovým límcem a maxiprůramky nevídané hloubky, které v těsném závěsu následují poutka přidržující vázačku a hned pod nimi kapsy v bočních švech. Elegantní alternativa pláště báječně doladí šaty, případně pozvedne džíny.


2


 

Plášť z úpletu

vel. 36 – 44
Dva typy mimořádně komfortních vláken pěkně pohromadě a hned v rovnocenném partnerství, to je výborný základ pro lehoučký úplet se vzhledem buklé a tudíž i pro hřejivý plášť s oversize rukávy, které padnou jako ulité do průramků sahajících až do pasu. Zachumlejte se a zima nebude mít šanci.


3