Slavnostní den se nesmí obejít bez výjimečného modelu

sirka-saty-do-skoly

 

Na první školní den by se mělo příjemně vzpomínat. Ať už po úvodních hodinách ve škole zajdete pak na hřiště, do parku, zoo nebo jen na zmrzlinu, slavnostní outfit k tomu patří. Vykročí v první zářijové pondělí vaše dívčí ratolest v modelu s mašličkami, kontrastním tónu nebo v ležérním stylu? 

 

V proužkovaných šatech

 

V konstrastních barvách, kterou zajistí pruhovaný žerzej a výrazná vázačka pod sedlem, bude vaše dítko nepřehlédnutelné. 

 

sirka-pruhovane-saty

Proužkované šaty, model 146, Burda Style 10/2011

 

V šatičkách z lamé

 

Lesklý žerzej umí divy! Dokáže šatům vdechnout slavnostní ráz. Rukávky a sedlo z průsvitného voálu vytváří dojem lehkosti a rozevlátá sukýnka do zvonově stříhaných dílů vybízí k radostnému poskakování. 

 

sirka-saty-z-lame-model-142-12-2013

Šatičky z lamé, model 142, Burda Style 12/2019

 

Ležérně a chic

 

Tyhle šaty zvládnout všechno: hru na hodnou holčičku za lavicí i na dračici na hřišti. Navíc si s tím to modelem budou skvěle rozumět pohodlné kecky i romantické sandálky. Rafinovanost tkví v mixu dvou látek: ke lněné, nařasené sukýnce je přišitý živůtek z pružného žerzeje, který zepředu zdobí tři malé knoflíčky, zezadu pak knoflíková lišta s možností rozepnutí.

 

sirka-lezerni-saty

Ležérní šaty, model 632, Burda Style 03/2016

 

Ve sportovním outfitu

 

Efektní minišaty s klikatě uspořádanými barevnými plochami zakončují pružné lemy z hadicového úpletu. Z ramen pak vyrůstají bohatě nařasená „křidýlka“.

 

sirka-sportovni-saty

Sportovní šaty, model 146, Burda Style 10/2013

 

S mašličkami

 

Šaty à la zástěrka vyžadují zásluhou vysokých bočních rozparků spodničku. Zapínání se nachází na zadních dílech živůtku a také se zavazují z každé strany na mašličky vybíhající z pásku.

 

sirka-saty-s-maslemi

 

S nařasenou sukýnkou

 

Optický dojem zástěrky vytváří prošívaná vázačka kolem pasu společně se vzadu rozevřenou, nařasenou sukýnkou. Pod ní vykukuje spodnička z bílého lnu, která je přišitá k půvabným šatům a dodává jim objem. Oblékání usnadňuje knoflíková lišta na zadních dílech živůtku.

 

sirka-saty-s-narasenou-sukynkou

Šaty s nařasenou sukýnkou, model. 631, Burda Style 03/2016