Ušít si tyto skvostné šatičky je jen na vás. Jak je nosit podle aktuáních trendů, to vám prozradí prosincový Look měsice.

look-prosinec-uvod

 

Záhyby, volány, spousta miniaturních knoflíčků, tohle je ta pravá romantika. Ale pozor - něžné viskozové šaty s jasně patrným éterickým nábojem si oblíbíte nejen pro jejich křehký look. Skvěle se zhostí i drsnějšího stylu, kterému ale vždy zaručují naprostou a neoddiskutovatelnou ženskost. A stejně dokonale se poperou i s výzvou chladnějšího počasí. Stačí je doplnit tenoučkým kašmírovým body či rolákem s dlouhými rukávy a chlad nemá šanci. Něžnějším duším se nabízí kombinace s oblíbenými vysokými podpatky, sportovní look ale také není zapovězen, obligátní bílé tenisky nikdy nic nezkazí. Absolutním hitem je však aktuální styling s těžšími  kotníčkovými botami se silnější podrážkou, jasný kontrast něžné a drsné stránky zaručuje neokoukatelnost na každý pád! 

 

looklprosinecskladacka

Šaty model 108, Burda Style 11/2020 nebo v našem esopu 1 kabelka Metropolis, Furla, 5390 Kč 2 zlatá náušnice s perlami Antipearle, 11500 Kč 3 kabát 2nd Day, zalando.cz, 4430 Kč 4 kožené boty Zara 2299 Kč 5 pletená čepice Reserved, 149 Kč

 

look-prosinec-kolecko

Galerie: PROSINEC: LOOK MĚSÍCE
Šaty model 108 Plášť Kožené boty Zlatá náušnice s perlami Kabelka Čepice