Líbí se vám sukně z našeho speciálu Burda Muj kurz šití? A víte, že vše potřebné pro tento model najdete pěkně pohromadě ve speciálním balíčku?

balicek-uvod

 

Naše letošní novinka, speciál Burda Můj kurz šití, přináší spolu s ostatními snadnými a povedenými kousky i návod na velmi líbivou sukni s gumou v pase. Ušít si ji jistě bude s pomocí výukového videa a přesných pokynů z časopisu hračka i pro nezkušené začátečnice. Víte ale, že si prostřednictvím našeho online prodeje můžete pořídit také šicí set, který obsahuje vše potřebné pro váš dokonale vyladěný kousek?

 

Můžete si totiž jednoduše objednat balíček obsahující potřebné mnžoství látky, gumu i sladěný odstín nití, které budete k šití této krásné sukýnky potřebovat. V něm najdete také samotný časopis, ve kterém stačí potřebný střih nalistovat, načíst QR kód, kterým otevřete související videonávod a můžete se pustit do práce!

 

balicek-modra

 

 

Výsledkem a odměnou vám bude tato krásná a praktická sukně v módní délce i střihu, jejíž zpracování navíc podtrhne i dodaný materiál  – kvalitní tencel značky Terry Móda. Jeho přednostmi jsou především nemačkavost, prodyšnost a také snadné zpracování, jistě si vás tak získá hned na první dotek.

 

balicek-ruzova


Praktický balíček je k dostání hned ve dvou líbivých variantách s odlišnými odstíny materiálu. Najdete v něm textilii a ostatní barevně sladěné komponenty v barvě starorůžové či temně modré, tedy tóny módní, elegantní a velmi oblíbené. Věříme, že si jednoduše vybere každá z nadšených tvůrkyň. A vaše nová, jednoduchá, nadčasová, originání a šik sukýnka bude v mžiku ve vaší skříni!

 

balicek-textil
                                                                                                                                           Tencel v trendy odstínech  | foto: Terry móda

 

Zaujal vás model i zajímavá nabídka, která vám ulehčí výběr materiálu i sladění do posledního detailu? Balíčky si můžete jednoduše objednat na portálu s nabídkou předplatného – jednoduše klikněte ZDE!

Přejeme vám krásné a pohodlné tvoření!