Tvoří šperky nesoucí oriģinální vzpomínku. Seznamte se s Couple of Sand.

 

pisek-uvod
                                                                                                                                             foto: Couple of Sand

 

Mladí designéři Lenka a Jan tvoří již od roku 2015 originální šperky pod značkou Couple of Sand. Pod rukama jim vznikají náramky, náušnice, náhrdelníky či prsteny, které obsahují písek z nejrůznějších pláží světa a svým novým majitelům tak připomínají jejich oblíbená místa.

 

Nyní se rozhodli na trh uvést kolekci Double Drop, jejíž hlavní myšlenkou je láska k domovu a vášeň pro objevování nových míst.


„Ve špercích z kolekce Double Drop můžete kombinovat dvě místa, ke kterým máte vztah. Mnohdy se nám stává, že se lidé nemohou rozhodnout a tohle je ideální příležitost, jak to nakombinovat,“ říká Lenka Malá z Couple of Sand.

 

  pisek-oni
                                                                                                                       Lenka a Jan v Kolumbii | foto: archiv Couple of Sand
                         


Součástí kolekce jsou stříbrné prsteny, náramek a přívěšek. Obsahem naplněných kapek na šperku může být vlastní písek z pláží, sopek, drcené mušle, či materiál vybraný přímo ze sbírky autorů.


„Vizuálně zajímavé jsou ve špercích Double Drop kombinace písků a mušlí, které jste si nasbírali třeba na líbánkách. Nádherný význam mají také ty kousky, ve kterých spojíte třeba místa zásnub a svatby. Fantazii se zkrátka meze nekladou,“ dodává autorka šperků Lenka Malá.

 

pisek-prsteny
                                                                                                                                    Prsten z kolekce Double Drop | foto: Couple of Sand