Je načase oživit dětský šatník hravými vzory a veselými tóny! 

snimek-obrazovky-2015-10-06-v-20-07-41

Foto: Daniela Reske, Burda Style 10/2015

Podzimní rána se nesou ve znamení plískanic a není tak divu, že děti občas bojují se vstáváním do školy. Veselé barvy a hravé vzory jim určitě zlepší náladu a dodají energii! Inspiraci najdete v říjnovém vydání Burdy Style... 

 

Oboustranný kabátek 136

Celou škálou různých barev a vzorů hraje kabátek dva v jednom, který prozáří sychravé dny. Je libo pestrobarevné nebo puntíkované renforcé? Malé slečny si mohou vybrat vnitřní či vnější stranu podle nálady. Vatelínová výplň obstará měkkost, zahřeje a perfektně udrží tvar. Roztomilý bubi límeček, kapsičky a přední lemy zdobí skládaná šikmá stužka. 

136

 

Bunda 134

Lehká bundička má nespočet výhod. Jednou z nich je proší-vaná látka s plyšovou rubovou stranou, díky níž nepotřebujete podšívku. Prochladnutí zabrání stojáček i gumy na spodním okraji a na rukávech. Praktickou bundu do přechodného období ocení bez rozdílu chlapci i děvčata.

134  

 

Vesta 133 + kalhoty 135

Čím dál tím mladší děti chtějí být free, cool a in. Nebuďte staromódní a jděte s dobou. Ušijte svému synovi frajerské džíny s rozkrokem skoro až u kolen, s pěti kapsami a šmrncovními klikatými liniemi vyšitými kontrastní nití. K tomu přidejte ležérní vestičku z bavlněných šátků se stojáčkem z žebrového úpletu a lemováním šikmou stužkou. Váš frikulín bude skákat radostí!

133-135

 

Zavinovací šaty 132 

Jako rozkvetlá louka působí květované šatičky z bavlněného renforcé s červenými paspulkami, ve kterých vaše princezna okouzlí svou roztomilostí! Zavinovací model s vázačkami se šije jednoduše, a tak ho zvládne i méně zkušená maminka. V chladnějším počasí pod něj stačí obléct rolák a punčocháče či legíny.

132