Florální motivy ovládly podzimní módní kolekce i jednu módní story v zářijovém vydání Burda Style.

  kvety-uvod-03

 

Zářijové číslo je jimi přímo obsypáno. Květinové vzory kralují podzimním kolekcím, což je znát i na snímcích z přehlídkových mol. A nenastěhují se jen do našich šatníků, rozkvést nechají i dětské garderoby. Inspirací vám budiž naše zářijová story plná květin, ve které najdete modely pro vás i vaši roztomilou ratolest, vnučku či mladší sestřičku. Všechny modely si můžete prolistovat v přehledu zářijového čísla Burda Style a vybrat si ten, který vám učaroval.

 

  kvety-molo
                                                                                                                                                   foto: Imaxtree.com

 

Působivá a líbivá flóra si opět ze zahrad a parků, kde je doma,  našla cestu přes přehlídková mola módních domů přímo do našich šatníků. Vyniká na klasických i retro blůzách, neodolatelně působí v podobě oversize šatů s maxi i mini potisky, zapůsobí i v podobě šortek nebo klasicky střiženého pláště v netradičním květinovém kabátě.

 

 

kvety-uvod-02

 

Možností a způsobů, jak nechat rozkvést svůj aktuální šatník, je zjevně nekonečné množství. Jisté je jediné, vždy budete nepřehlédnutelné!  Vy,ale  i vaše malá módní následovnice. Podle zářijové Burdy jí můžete ušít třeba trendy šortky, retro kabátek ve stylu minime, nebo blůzu, ve které spolu budete také dokonale ladit.

 

kvety-uvod  

 

Potřebujete tip, čím nechat rozkvést svůj aktuální styl,aniž byste musela zasednout ke stroji? Mrkněte se do aktuálních kolekcí mnoha znček, výběr najdete v naší fotogalerii. Podzim květům neobvykle přeje!

Galerie: Náruč plná květů: Produkty
Sukně Taška Kalhoty Šaty Límec Šaty Top Bunda Halenka Sukně Overal