V jakých šatech se z vás stane královna večera?

sirka-plesova-sezona-2

 

Plesová sezóna stále pokračuje a už vám dochází inspirace? Zvolíte klasickou černou róbu, model s odhalenými rameny nebo se pustíte do větších experimentů

 

Tmavěmodré společenské šaty (vel. 36-44)

 

Jako hvězda letošního plesu se budete cítit v dlouhých, od kolen dolů rozšířených šatech, které okouzlují svým asymetrickým řešením s širokým šálovým límcem přes levé rameno a zřasením na pravém boku. 

 

sirka-plesova-sezona-4

 

Maxišaty à la Eva Green (vel. 17-21)

 

Sexy pocit po vzoru Bondovy parťačky Vesper jistě získáte v šatech s rafinovaným dekoltem na zádech a s vlečkou. 

 

sirka-plesova-sezona-5  

 

Šaty s květinou (vel. 34-42)

 

Jednoduchý střih a přitom tak efektní: dlouhé šaty s ramínkem zdobí vpředu paprskovitá skupinka záhybků a u krku zase vlastnoručně zhotovený květ. 

 

sirka-plesova-sezona-3

 

 

Další dlouhé společenské šaty z našeho E-SHOPU najdete ZDE. 

 

 

Šaty pro Bond girl (vel. 36-44)

 

V takových šatech, které se nechaly inspirovat Francouzkou Bérenice Marlohe coby Bond Girl, budete bez kompromisů úchvatná! Hluboký výstřih zamotá mužům hlavu a rafinované plochy, střídající průsvitné krajkové a neprůsvitné krepové materiály, zase dodají vaší postavě svůdné křivky. 

 

sirka-plesova-sezona-6

 

Červené šaty Pretty Woman (vel. 72-88)

 

Nespokojíte se s jen tak obyčejnou róbou, která by lehce zapadala mezi ostatní? Zvolte červený model s odhalenými rameny, ve kterých oslňovala Julia Roberts svého milionáře ve filmu z 90. let. Bohatě drapovaný živůtek a s přinechanou vlečkou z vás udělá perlu tanečního sálu!

 

sirka-plesova-sezona-1

 

Retro plesové šaty (vel. 34-44)

 

Vneste nádech 50. let i na parket! Docílíte toho, když zvolíte metalický třpyt, asymetrický střih a zavinovací optiku. Za nejskvostnější umělecké dílo sezóny budete považována i díky godetové vsadce na boku a širokému límci, který rámuje partii dekoltu. 

 

sirka-retro-model

 

V čem oslnit na parketu?

 

sirka-plesova-kosmetika-1

1 NÁUŠNICE Naughty, Swarovski, cena k doptání 2 RTĚNKA Catrice, Matt Lip Colour Pure Simpliity, Rose Verce, 128 Kč 3 KABELKA Kate Gray, Humanic, 799 Kč 4 LODIČKY Deichmann, 599 Kč 5 PARFÉM Or du Sérail, Naomi Goodsir, www.myskino.cz, 3 680 Kč 6 LAK NA NEHTY Fedua, odstín Wine Red, www.myskino.cz, 530 Kč 7 PUNČOCHY Calzedonia, cena k doptání