Svátek žen skýtá příležitost užít si den s vlastním scénářem. Co si obléknete?

mdz-uvod

Mezinárodní den žen je příležitostí i pro nás, oslavenkyně. Užít si jej pro tentokrát podle vlastních představ a vyniknout jako solitér, představitelka něžného pohlaví, která jasně razí svůj styl i názory. A k tomu vám může pomoci i vyjádření prostřednictvím módy. Inspirujte se několika tipy, jak do svého šatníku přinést ryzí ženskost, kterou ale rozhodně provází odvaha, odhodlanost a touha nejít s masou. Krásný den, ženy!

 

Vzorované šaty (vel. 34 – 42 )

mdz-saty

 

Šaty. Jsou ztělesněním ženskosti, nabízí vše, co od dokonalého kousku v šatníku očekáváme. Romantiku, křehkost, ale i svobodu a volnost. Ty z rozevláté viskozy, kterou navíc zdobí nepřehlédnutelné, přesto decentní motivy, jsou skvělými zástupkyněmi svého druhu, dodají vám vše výše zmíněné a navíc si v nich užijete celý den.

 

 mdz-saty-kolecko

 

 

Široká country sukně (vel. 36 – 44)

mdz-sukne

 

Vpodstatě je také ryze ženským kusem oděvu, i když, výjimky by se našly. Na ty ale pro dnešek zapomeňme a propadněme kouzlu široké siluety, která podtrhuje ženské tvary a všechny kolem přesvědčí o vaší jedinečnosti. Country look zažívá boom, tak proč si to žensky neužít!

 

mdz-sukne-kolecko

 


Objemný žakárový plášť (vel. 36 – 44)

mdz-kabat

 

Aboslutní must have pro všechny milovnice nepřehlédnutelnosti. Objemný plášť z nezapomenutelného žakáru je vším, co od výrazného módního kousku vyžadujete. Pokud jej navíc doplníte dalšími magnetizujícími vrstvami nadýchaného tylu v podobě maxisukně, buďte si jisty, že způsobíte hned několik dopravních nehod. Tuhle podívanou totiž nikdo nemůže přehlédnout.

 mdz-sukne-plastSametová halenka (vel. 36 – 44)

  mdz-haleka

 

Decentnost a styl. Kousek, který nabízí ojedinělost, není ale přehněně vyzývavý a rozumí si s bezmála polovinou vaší aktuální módní výbavy? Jednoznačně jednoduchá halenka, kterou zdobí "jen" použitý materiál, o to víc ale stojí za to, samet totiž nikd nezklame.

 

mdz-haleka-kolecko

 

 

Kalhoty v pastelovém tónu (vel. 44 – 52)
mdz-kalhoty

 

Pokud od módy očekáváte víc než jen wow efekt, jistě vám padnou do oka volné kalhoty v něžných pastelových tónech, které podtrhují jejich něžnost a měkký look. Ten má na svědomí především prostorově štědrý střih, ale i materiál, který obkrouží vaše křivky a rozvlní se při každém drobném pohybu. Oslnivá podívaná.

 

mdz-kalhoty-kolecko