Zdravý pohyb může pokračovat i na podzim. Navlékněte pestré barvy, teplejší vrstvy a hurá za sportem!

sirka-sportovni-moda-1

Foto: archiv lasoul.cz

 

Podzimní kolekce se nevyhnula ani sportovní módě. Ke slovu přichází křiklavé barvy, kreslené designy i klasické nadčasové střihy. V čem se vám bude pohybovat nejpohodlněji?

 

Barvy ke mně!

Ať už jde o legíny, trička nebo mikiny, na podzim by měly vyzývat spíš k aktivitě než lenošení. Ten správný adrenalin vám vyburcují kousky, na kterých se rozprostírají křiklavé barvy, zajímavé ornamenty nebo skvostné vzory. Sáhnout můžete třeba po originálních potištěných dámských legínách, které disponují ještě další výhodou: jsou zateplené, rychle schnou a jsou ošetřeny antibakteriální vrstvou. V nich zvládnete venkovní běh či ranní rozcvičku. Ale hodí se i jako módní doplněk k jednobarevným šatům.

 

sirka-sportovni-moda-2

Foto: PR  Pura Vida

 

Zaostřeno na funkčnost

Už dávno neplatí, že ženské sportovní prádlo se vyznačuje nudnými barvami a střihy. Fitness kultura se rozšířila natolik, že existuje mnoho značek, které nabízí ženské funkční prádlo v moderních materiálech i po vzoru módních trendů. Přesto se při výběru řiďte kvalitou materiálu. Mějte na mysli, že se vaše pokožka během sportu zapotí a tuto vlhkost je třeba odvést. Neméně důležitá je i nápomoc při regulaci tělesné teploty. To vám zaručí třeba kombinace mikrovlákna a síťové látky. Tímto kritériem se řiďte nejen při výběru triček nebo legín, ale také spodního prádla. 

 

sirka-sportovni-moda-3

SPOUSTA SLOV Legíny, Nebbia x Seaqual, 1285 Kč ROZKVĚTLÁ Tičko s dlouhým rukávem Long Bloom, La Soul, 1650 Kč ČERNÁ KLASIKA Funkční tričko Energy, Lisca, 750 Kč MOTÝLÍ Sportovní legíny, Butterfly, La Soul, 1450 Kč 

 

Sportovní minišaty

 

Vzdušný model se dá vyhotovit i za jedno odpoeldne. Linie pasu není zřasena tunýlkem, ale nasmoko­vána tenkou gumičkou.

 

sirka-sportovni-saty-127-06-2013

 

Sportovní tričko

 

Inspiraci neoprenovým oblekem prozrazuje přiléhavé tričko. Neonově svítivé elastické proužky zvýrazňují linie švů, celek opticky zeštíhluje.

 

 


sirka-sportovni-tricko-114-06-2013


Sportovní bluzon

 

Model z velmi pevného, hustě tkaného kanvasu zvládne spolehlivě i podzimní nepříjemné vichry. Nekonvenční prvek tvoří lichý počet kapes z lakované látky.

 

sirka-sportovni-bluzon-123-10-2015

 

Galerie: Podzimní sportovní móda
Sportovní prádlo, Energy, LISCA Funkční tričko Energy