Místo plné inspirace pro tvoření či nákup originálních výšivek

uvod2


Začátky úspěšných projektů často vznikají jen tak mimoděk a stejným způsobem přišel na svět i web zasivarna.eu. Kamarádky Šárka a Hanka hledaly činnost, při níž by se mohly po celodenním vysedávání u monitoru v práci odreagovat a zároveň by tvořily něco, co by jim přinášelo radost. A jak už to tak bývá, koníček se začal rozvíjet a díky kreativním duším zakladatelek se zrodila Zašívárna. 


Šárka s Hankou navrhují moderní vzory a zpracovávají je tradičními technikami, jako je třeba výšivka. Ta zažívá v poslední době opravdovou renesanci a není divu – řada současných studií dokazuje, že mají ruční práce blahodárný účinek na naši psychiku, na zdraví. 

 

vysivani

 

Proč navštívit Zašívárnu? 

 

1. V e-shopu si můžete zakoupit tvořivou sadu na vyšívání výšivek dle výběru a pocítit tak pozitivní účinky ručních prací i na sobě. 

 

box

 

2. Pokud máte obě ruce levé nebo málo času a přesto by se vám líbilo mít jedinečný kousek ozdobený výšivkou, využijte vyšívací babičky, které to udělají za vás.

 

3.  Můžete se také zúčastnit jednoho z workshopů v Praze nebo v Brně, kde se nejen naučíte novým technikám, ale také se stanete součástí komunity se stejným nadšením pro věc.

 

4. Ve vaší knihovně určitě nemůže chybět nová kniha „Moderní vyšívání ze Zašívárny“ plná inspirace, podrobných návodů a vzorů, která je už teď v předprodeji!

 

kniha