Inspirativní příběh Moniky Rybárové, tvůrkyně nejen půvabných zástěrek

lally1

 

„Značka Lally Chic vznikla víceméně spontánně. Byla vyústěním mé potřeby realizovat kreativitu a lásku k umění a k designu všeobecně," říká její autorka Monika Rybárová, jejíž produkty najete nejen v kamenných prodejnách, ale také na www.lallychic.sk, na Fleru nebo na Sashe


Na začátku byla jen pouhá myšlenka rodačky ze Slovenska, která se později proměnila ve skutečnost, o jaké se jí ani ve snu nezdálo. Ale odkud se tato myšlenka založit vlastní značku s kuchyňskými zástěrami vzala?    

Ty nejlepší nápady vznikají náhodně a právě náhoda sehrála roli i při vzniku Lally chic. Jakmile Moniku pozvala kamarádka na kolaudaci nové kuchyně, přemýšlela, jakou pozornost přinést, aby jí přišla vhod. Netrvalo dlouho a napadlo ji koupit nějakou slušivou zástěru, která by byla něčím výjimečná. Intenzivní hledání však bylo neúspěšné, proto se rozhodla, že se pustí do výroby sama. Její zástěra měla takový úspěch, že hned přišlo několik zakázek od kama­rádek a známých. Jelikož jich stále přibývalo, rozhodla se založit první obchůdek na handmade portálech na Slovensku a posléze i v Česku.

 

dilna

 

K zástěrkám postupně přibyly pin-up čelenky, chňapky, polštáře, srdíčka a pytlíčky s vůní levan­dule a další. Aktuální novinkou jsou elegantní dlouhé sukně do společnosti doplněné o vyšívané opasky, které lze nosit i samostatně. Malé parádnice si také přijdou na své, mohou si vybrat ze sukýnek a šatiček z krásných látek.

 

sukne

 

Vysoké nároky jsou kladeny nejen na vzhled materiálů, nýbrž i na jejich kvalitu, proto se všechno oblečení i doplňky šijí ze stoprocentní bavlny, drobné dekorace případně ještě z filcu. Na ozdobu se používají nejrůznější korálky, knoflíčky, stuhy a krajky.

 

sukynky

 

Za čtyři roky působení značky Lally chic na trhu si získala srdce mnohých zákaznic u nás i v zahraničí, jelikož se v každém kousku odráží láska a péče, s jakou jsou navrhovány a tvořeny.   

A jaké jsou její plány do budoucna? To je zatím tajemství, ale určitě se máte na co těšit!  

 

monika