Módní návrhářka představuje videoklip ke své nové mini kolekci

uvodni


Josefina Bakošová se do nové sezóny rozhodla vstoupit netradičně, a to uvedením mini kolekce, jež je předvojem kolekce IMAGO pro podzim a zimu 17/18.


Netradiční je rovněž výběr pouze dvou druhů oděvu – trička a šatů. Ty jsou dostupné ve třech barevných variantách, a sice černé, světle šedé a něžně růžové. Stěžejním prvkem všech kusů je geometrické vyobrazení motivu kapky, symbolu začátku a nového života, nezbytné pro přerod v IMAGO, dospělého jedince. Josefina zvolila dvě varianty jejího provedení, na výběr je tak u všech kusů kapka zlatá, příjemně kontrastující se zvolenou barvou, či kapka monochromatická, tedy kapka v podobném odstínu jako je látka samotná.

 

„Zvolila jsem osvědčené, lehce oversized střihy, krátké rukávy s ledabyle ohrnutými lemy a prodlouženou zadní délku. Každý kus je tak minimalistický a přesto zajímavý, ale hlavně lehce kombinovatelný,“ vysvětluje Josefina. Šaty jsou doplněny o jednoduché šňůrky – pásky, které umožňují zdůraznění pasu a ženské postavy obecně.

 

foto

 

Celou kolekci uvozuje video, za nímž stojí mladý režisér Štěpán FOK Vodrážka, autor videoklipů českých kapel a muzikantů jako jsou Please The Trees, Vladimir 518, Klara atd., děj se odehrává v exteriérech budovy Transgas v Praze na Vinohradské třídě.