Nová kolekce jaro/léto 2019 designed by Jaroslava Procházková

foto3


10. října 2018 se v Paláci Lucerna uskutečnila módní přehlídka známé značky JAROSLAVA, která se zabývá úpletovou módou specifickou pro náročnou klientelu, jež  má zájem o nadčasový styl čistoty designu, výraznou kultivovanou barevnost a kvalitní zpracování.


foto6


Typickým znakem je výrazná silueta, jednoduchost, elegance, která obsahuje praktickou podobu pohodlnosti. 

  foto9

 

Každá kolekce se skládá z mnoha prvků, jejichž kombinacemi vzniká nekonečně dlouhá řada různých outfitů vhodných jak pro běžné používání, tak i pro slavnostnější momenty...

 

foto4    

Používá výhradně kvalitní italské příze, většinou přírodní s příměsí elastických vláken, což zaručuje elastické, nemačkavé a praktické vlastnosti každé řady. 

 

foto8   

Velmi důležitou součástí značky je zakázková tvorba modelů klientkám přímo na míru dle individuálních představ a požadavků. 

 

foto1

 

Jaroslava Procházková, která je majitelkou a návrhářkou této značky, studovala VŠUP v Praze, kde si osvojila kvalitní podobu řemeslné tvorby a Saint Martin's School of Art v Londýně, kde získala titul Master of Art v oblasti Fashion design. Spojením těchto dvou kultur vzniká styl, který má příznivce v stále se rozrůstající klientele jak v Evropě, tak i v USA.

 

foto7

 

Videozáznam z módní přehlídky HERE and NOW pro sezónu jaro/léto 2019.