Ještě pár dní se můžete zúčastnit, pošlete nám svůj výtvor podle Burdy a vyhrajte!

soutez-uvod
                                                                                                                          Burda Slaví 30! | foto: Shutterstock

 

Na stránkách Burdy Style vám, našim čtenářkám, přinášíme již tři desítky let unikátní koncept vlastnoručně šitého oblečení – kvalitní střihy jsou doplněny o přehledné a podrobné návody, rady i inspiraci pro všechny milovnice trendů a tvoření. Při příležitosti letošního výročí jsme přichystali exkluzivní soutěž, ve které vás vyzýváme:


Pochlubte se nám svými módními kousky, výrobky nebo jinými radostmi, jež se vám díky časopisu Burda Style podařilo zhotovit.

 

Fotografie vašich výtvorů nám posílejte od 21. 9. do 30. 10. 2022 prostřednictvím interaktivního formuláře:  forms.burda.cz/narozeninyburda nebo jednoduše načtěte QR kód níže.

Najdete v něm také kompletní pravidla soutěže.

 

soutez-qrkod
                                                                                                                                              foto: Shutterstock

 

V redakci poté ze zaslaných příspěvků vybereme ty nejzajímavější a jejich autorkám zašleme jednu z cen.


A co můžete vyhrát?

5x PŘEDPLATNÉ ČASOPISU BURDA STYLE NA 1 ROK   | Pravidelná porce zajímavých a originálních střihů přímo do vaší schránky.
5x OBLEČENÍ BRITSKÉ ZNAČKY F&F V HODNOTĚ 1000 Kč | V nové kolekci najdete vše, co vás jen napadne. Více inspirace na www.itesco.cz/ff.
5x KNIHA ŠITÍ – PRAKTICKÉ RADY OD A DO Z | Ucelená ilustrovaná příručka obsahující podrobné návody a srozumitelně vysvětlené pracovní postupy, užitečné nejen pro začínající švadlenky.
5x DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ 1000 Kč | Poukazy připravila společnost LÁTKY GRANDUM (Praha, Liberec, Ostrava) nebo na e-shopu: www.latky-grandum.cz.
5x DÁRKOVÝ BALÍČEK V HODNOTĚ 1000 Kč | Balíčky připravila společnost LÁTKY GRANDUM (Praha, Liberec, Ostrava) nebo na e-shopu: www.latky-grandum.cz.

  soutez-ceny
                                                                                                                                                  foto: archiv firem

Na všechny ukázky vašich děl se moc těšíme. Zapojte se a získejte krásne ceny!