Jean-Paul Gaultier? Alexander McQueen? Nikoliv. Tato nádhera vznikla pod rukama čtenářky Claudie!

claudia-uvod

 

Není to poprvé, kdy nás svým modelem nadchla čtenářka Claudia Bostyn. V její režii vznikají opravdu neuvěřitelné kousky a my se s vámi o ně musíme podělit. Jak sama autorka svou inspiraci pro vznik nové módní kreace popisuje?

 

claudia-dovnitr


„Inspirací při tvoření pro mě byly mé nové děrovací kleště. Napadlo mě, že by nebylo od věci si trochu zaexperimentovat a v hlavě se mi zrodil nápad na netradiční kostým. Očka si totiž obvykle spojujeme s džíny nebo koženými bundičkami v rockerském duchu. Já jim ale chtěla vdechnout glamour punc. Kombinaci tón v tónu zbožňuji, jelikož je skvělým základem pro výběr doplňků. Fuchsiová si výtečně rozumí s celou řadou odstínů, aniž by se vzájemně rušily. Jemné líčení, decentní šperk, malá kabelka a oblíbený parfém – nic víc není zapotřebí, abyste zanechala ohromující dojem, ať vyrazíte na večeři, nebo do opery,“   říká autorka.

 

  claudia-nakres

 

Nejnovější model z dílny zdravotní sestřičky Claudie najdete v aktuálním čísle, v listopadové Burda Style. Je jedním slovem úchvatný! Pokud si však netroufáte na premiéru s nýtovacími kleštěmi, můžete model pojmout po svém a pro tentokrát se perforování vyhnout, vznikne méně extravagantní, ne však méně propracovaný komplet, který jistě sklidí mnoho pochvalných ohlasů.