5 tipů z nejnovějších trendů, které nadchnou víly i bohyně.

  pradlo-uvod-01
                                                                                                                                                                                           foto: Shutterstock

 

Co kdybyste si nemusely vybírat, jestli jste se zrovna probudily jako romantické víly nebo svůdné bohyně, a mohly oba protipóly elegantně propojit? Nové trendy určující vzhled spodního prádla nadcházející sezóny k tomu přímo vybízí. Nenechte se spoutat konvencemi a kombinujte dříve neslučitelné s lehkostí a jistotou, že se nakonec vždy budete cítit naprosto úžasně. Propojení něžných pastelových odstínů, nesmrtelné  sexy krajky, rafinovaných obojků nebo půvabného, neokoukaného sametu zní naprosto snově.

Módní trendy pro následující sezónu přináší v oblasti spodního prádla mnoho inovativních prvků. Kromě kalhotek s vysokým pasem a průsvitných krajkových braletek, které se drží na pomyslné špici už několikátým rokem, přibývá řada zajímavých kousků, které příjemně překvapí svou nápaditostí a nevšedností.

 

pradlo-uvod-03
                                       Krajky, pastely, asymetrie, průstřihy, to vše najdete v aktuální kolekci české udržitelné značky Paon | foto: Paon  

 

Krajky jako pro panenky

Krajky v černé a červené máte jistě zafixovány jako samozřejmou součást spodního prádla. Nějaký takový kousek vlastní v šatníku snad každá žena. Nesmrtelnost krajek potvrzují i trendy 2021. Jedna věc se však tentokrát mění – ze stálic černé, červené a bílé se do popředí dostávají jemné pastelové tóny. Budou vypadat decentně, když vykouknou pod letním topem a potěší všechny ženy, které dávají přednost přirozenosti a rády oblékají světlé, něžné barvy.

 

  pradlo-uvod-intimissimi
                                                                                                                                                                                             foto: Intimissimi

 

Rafinované průstřihy

Spodní lem braletky nebo boky kalhotek – dvě místa, kde průstřihy najdete nejčastěji. „Modely s průstřihy patří u našich zákaznic mezi největší oblíbence. Jsou sexy a přitom nevtíravé,“  říká spolumajitelka značky Paon Andrea Kopalová. Průstřih na podprsence zafunguje jako smyslná provokace především u žen s většími prsy. Zato na kalhotkách bude vypadat skvěle na každém typu ženské postavy.

 

Tip z našeho eshopumintové prádlo s průstřihy

 

  pradlo-uvod-02
                                                                                                                                                             foto: Paon

 

Znovuzrození asymetrie

Mezi žhavé módní trendy se vrací asymetricky řešené střihy. Zatímco na podprsenkách se objevují spíše zřídka, kalhotky jsou pro ně jako stvořené. Často je potkáte právě v kombinaci s průstřihy, výsledkem je pak neokoukaná podívaná s nádechem extravagance.

 

Vášnivý samet

Samet není příliš obvyklým materiálem spodního prádla, toto spojení ale funguje naprosto skvěle. Jde totiž o materiál efektní, měkký a příjemný na dotek, navíc s poměrně patrným hřejivým efektem, proto se hodí zejména do aktuálních zimních měsíců. 

 

  pradlo-uvod-04
                                                                                                    Samet v podobě detailu | foto: Victoria's Secret

 

Něžné obojky

Obojky spojené s podprsenkami se hodí pro chvíle, kdy chcete vypustit své hravé a vášnivé já a nechat jej adekvátně projevit. Některé modely nabízí možnost obojek od podprsenky odepnout, můžete si tak vybrat, zda svou divokost odhalíte, či ne. Sexy braletku tak můžete nosit po celý den v práci a večer si k ní obojek jednoduše připnout. Modely s výrazným krajkovým obojkem propojeným s podprsenkou patří do sféry svůdného negližé, není ale od věci zapojit je do seriózního šatníku jako detail vzniklý vrstvením, třeba s hřejivým pulovrem.

Galerie: Spodní prádlo: 5 aktuálních trendů
Asymetrie Detaily Průstřihy a krajky Barevné krajky Svůdný samet Rafinovanost Něžné tóny Odstíny nude Detaily na zádech Asymetrie Jako pro princezny Odnímatelný obojek Sexy průstřihy Hra s detaily Pastely a plastické vzory Rafinované Průsvitné