V exotické kolekci si plnoštíhlé krásky zaručeně přijdou na své!

vitejte-v-dzungli


Taktizování s barvami a liniemi se vyplácí! Právě díky němu si v odlehčených outfitech ve velikostech 44 – 52 užijete nejen báječnou dovolenou, ale také všední chvíle plné pohody. 

 

Všechny modely najdete v Burdě Style 3/2019.

 

Midisukně   

Jak pohodlná asi může být pouzdrová sukně, když sahá skoro až ke kotníkům? Ohromně! Pokud ji ušijete z pružného materiálu a dovolíte bočnímu rozparku dosáhnout dostatečné výšky, bude úžasně komfortní a zároveň i velmi efektní. 

 

foto1


Plášť

Sluníčko vystrkuje růžky a venkovní teplota pomalu stoupá, proto těžké kabáty už nejsou na pořadu dne. Naopak se o slovo hlásí lehké pláště ve veselých tónech, které jako by chtěly vyprovokovat přírodu k větší aktivitě. Ani zapínání není potřeba, nicméně knoflíky si své místo přece jen našly, přidržují nárameníky a regulují délku rukávů.

 

foto2


Šaty   

Knoflíky po celé délce šatů vám skýtají příležitost upravit si výšku rozparku podle svých představ. Ačkoli střih vychází z košile, roztomilé volány na rukávech a spodním okraji vmžiku udělaly z tradičního pánského kousku oblečení model s pořádnou porcí ženskosti.

 

foto3


Halenka

Upřednostnit jednobarevnou látku při výrobě halenky se vám vyplatí, obzvlášť pokud jste majitelkou spousty zajímavých doplňků, které v její společnosti pěkně vyniknou. Volná linie je pak ideální pro celodenní nošení a navíc dokáže i zneviditelnit nežádoucí faldíky.


foto4


Tričko

Dvoudílný komplet disponuje pozoruhodným talentem. Umí se rozdvojit, takže na ven využijete obě jeho části, přičemž ta vrchní supluje kabátek, a to nijak obyčejný. Při pohledu zepředu sice působí poněkud nenápadně, ovšem zezadu předvádí svou rafinovanou stránku. Do kanceláře nebo do restaurace pak postačí pouze spodní top s černými ramínky.


foto5


Halenka     

Nesnášíte, když vás přiléhavé oblečení příliš obepíná? Snažíte se neustále zatahovat bříško, ale to si stejně dělá, co chce? V oversize halence s hlubokými záhyby na zádech se budete cítit naprosto svobodně – žádné omezení, žádná kontrola, jen spokojenost. Tak si na ni koukejte udělat místo ve skříni a hned teď zasedněte k šicímu stroji.


foto6


Šaty      

Šaty ze splývavého krepu jsou opravdové terno. Kromě toho je jejich barevný odstín mimořádně lichotivý. K decentní modelaci slouží prsní záševky a tenká vázačka ze stejné látky. Ta se samozřejmě dá nahradit jinou, třeba kontrastní, nebo koženým opaskem sladěným s botami a kabelkou.


 foto7

 

Foto: Carlos Alsina, produkce: Sabine Maeulen