Komfortní domácí oblečení pro holky i kluky nově v e-shopu!

uvodni Foto: Sebastian Sonntag


Hravá kolekce plná barev je v prvé řadě pohodlná a ještě ke všemu cool – to se bude dětem, které nosí velikost v rozmezí 134 – 158, líbit!


Elektronické střihy včetně českých návodů k zakoupení v našem e-shopu.


Tepláky

vel. 134 – 158

Kalhoty na domácí lenošení lze zcela právem označit jako „super easy“, jelikož šití zvládne s menší pomocí i vaše dcera. Tepláky se sníženým sedem jsou však zcela univerzální, proto jimi určitě nepohrdne ani syn.

 

teplaky

 

Šaty s kulatými vsadkami

vel. 134 – 158

Vsadky ve tvaru půlkruhu z jedné strany a celého kruhu z druhé udělaly rozruch na jinak jednoduchých šatech s tříčtvrtečními rukávy, které si děvčata zamilují zejména pro jejich volný střih a komfortní materiál.

 

s-aty

 

Propínací kabátek  

vel. 134 – 158

Smysl pro humor kabátku opravdu nechybí, o čemž svědčí lemy, knoflíkové lišty a „flíčky“ na loktech. Ačkoli model hraje všemi barvami, moc jim to sluší!

 

kabatek

 

Tunika s puntíky

vel. 134 – 158

Pestrobarevné puntíky tvoří nejen stěžejní body tuniky, ale zároveň slouží i jako prostorné kapsy. Aby nebyl model příliš volný, nachází se v pase tunýlek se stužkou, kterou ho lze stáhnout a zavázat na mašličku. Oblékání přes hlavu usnadní rozparek v zadním výstřihu se zapínáním na knoflíček.

 

tunika