Top 5 modelů pro nastávající maminky, které chtějí být trendy 

vodni-obr(1)

Foto: Moritz Zauner, Burda Style 1/2015


I když se bříško kulatí, nastávající mamince to bude ve vlastnoručně ušitých šatech moc slušet. Představujeme vám 5 modelů ve světlých a pastelových tónech pro maminky se začínajícím i větším bříškem. Většinu modelů lze zakoupit v našem e-shopu, takže se hned můžete pustit do práce!


Empírové šaty 121


obrazek

 

Jednoduché šaty s univerzálním využitím: Průvlek na gumu nad pasem se postupně přizpůsobuje měnícím se proporcím, vázačky vzadu tvarují siluetu šatů podle potřeby. 


Halenka 106


obrazek(1)(1)(1)

Foto: Sven Hedstrom, Burda Style 2/2015

Romantickou halenku využijete nejen v období těhotenství, pokud si v tunýlku ve spodním lemu ponecháte malou dírku pro povolení nebo utažení gumy. Hlavní ozdobou halenky je obrovská vázačka, kterou lze podle nálady uvázat třeba jako mašli. 

 

Blejzr 123


obrazek(1)

 

Velice šarmantně působí blejzr v lehce pánském stylu. Potřebný romantický nádech mu dodávají dlouhé měkce zaoblené klopy, dole ozdobené knoflíky. Dostatečná vůle a délka z něj činí must-have pro nastávající maminku, která třeba ještě chodí do práce. 

 

Pulovr se šálou 110

 

obrazek(1)(1)(1)(1)

Foto: Ralf Schneider, Burda Style 1/2015


Bříško, které teprve začíná růst, lehce zamaskujete volnějším pulovrem. Bude-li okolo těla příjemně splývat jako tento, jistě neuniknete pochvalným komentářům svého okolí. Ušijete široký pulovr z flaušového úpletu, k jednomu ramennímu švu přišijete šálu z téže látky, na druhém rameni ji nenápadně připnete a máte hotovo!


Košilové šaty 125


obrazek(1)(1)

 

Kousek jara i v deštivějším období vám přinesou květované košilové šaty s ozdobnou vázačkou okolo stojáčku. Potřebný prostor pro zvětšující se bříško zajišťují přední a zadní záhyby, volné šaty můžete v případě potřeby nařasit koženým páskem.