Bílé tričko je must have kousek, který platí za jeden z pilířů každého vyladěného šatníku. Víte, že si můžete tuto módní nutnost nově pořídit i od české značky KARA?

kara-whitetee
                                                                                                                                                                                                              foto: KARA


Je to vůbec poprvé, co KARA uvádí na trh produkt tohoto typu, aby tak nabídla svou kvalitní a udržitelnou verzi, jež perfektně doplní jak koženou konfekci, tak prakticky jakýkoliv jiný outfit,” říká Jan Černý, fashion designér a od března 2020 také kreativní ředitel značky KARA.

 

Není triko jako triko

Čím jednodušší věc, tím viditelnější je každý její nedostatek. A u bílého trička to platí obzvlášť. “Nepovedeným střihem problém nekončí. U levného trička poznáte laciný materiál a nekvalitní provedení. Fast fashion řetězce vyprodukují až 1 miliardu nových oděvů ročně. Na výrobu bavlněného trička je spotřebováno na 3000 litrů vody,” říká dále Černý ze značky KARA. Stojí proto za zvážení, zdali sáhnout po tričku, které sotva vydrží dva prací cykly nebo cílit po kvalitě, která vám v šatníku udělá parádu i několik let. 

 

  kara-cerny

                                                                                                                                                 Jan Černý, kreativní ředitel značky KARA foto: KARAVyměňte kvantitu za kvalitu

Bílé tričko se dá pořídit v mnoha střizích a designech. Obchodní řetězce o tom ví své, vybrat si můžete také trička s různými nápisy či potisky. Pokud ale nad módou rádi přemýšlíte, vsaďte na kvalitní, udržitelný kousek, který se stane nepostradatelným prvkem vašeho stylu. “Doporučuji vybírat taková trička, která jsou vyrobena ze 100% bavlny a vysoce kvalitního, hutného a pevného materiálu. Nová KARA trika jsou v pánské i dámské verzi a dostupná v šesti velikostech - až do XXXL. Cena takového trička je sice o něco vyšší než v řetězcích s fast fashion, ale do kvality, navíc šetrné k naší planetě, se vyplatí investovat. 

 

V jednoduchosti je síla

Připadá vám bílé tričko příliš obyčejné? Opak je pravdou, právě tato nepřekonatelná jednoduchost mu dává největší sílu. Bílé tričko můžete kombinovat s čímkoliv. Vkusně vyváží a nechá vyniknout výraznější svršky, naopak jste-li vyznavačem chic ležérnosti, stačí k němu přidat dobře padnoucí džíny a voilá - nenucený look je na světě. Dobře zvolené bílé tričko si také dobře rozumí se sukní či business kostýmkem. 
Ať už si ho vyberete k sukni, kalhotám či džínům, vždy půjde o nadčasovou kombinaci. Zkrátka klasika, která nikdy nevyjde z módy.