Dětské trendy do lavic

dětská móda na nový školní rok Foto: Benjamin Schmidt

 

Prázdniny sice končí, ale i školní docházka nabízí nové možnosti – zajímavé předměty, kroužky všeho druhu a v neposlední řadě setkání se starými i novými kamarády. Pro úspěšný start do nového školního roku představujeme dětskou kolekci podzimního oblečení, v níž najdete pracovní návody k šití dvou modelů zdarma! Zbývající modely můžete zakoupit v našem e-shopu na www.burdastyle.cz.  

 

Flaušový kabátek (vel. 134 – 158)

Rovně střižený dvouřadový kabátek s širší fazonou s měkce zaoblenými rohy je díky hebkému vlněnému flauši příjemně hřejivý, zpod ležérně ohrnutých rukávů vykukuje vzorovaná podšívka. 


dívčí podzimní kabátek na nový školní rok   Foto: Benjamin Schmidt


Hořčicové kalhoty (vel. 134 – 158)

Kalhoty džínsového střihu jsou v pase poněkud volnější, aby při nošení ležérně sklouzávaly níž, zúžené nohavice jsou naopak záměrně delší, aby se daly ohrnovat nahoru – prostě tak, aby se kluci v nových kalhotách cítili co nejlépe.


manšestrové kalhoty pro malého studenta Foto: Benjamin Schmidt

 

Kardigan (vel. 134 – 158)

Dlouhý a široký kabátek vypadá jako ručně pletený, přitom je však ušitý z hrubého úpletu, k jehož nastříhání je potřeba zhotovit schematický střih podle údajů v pracovním návodu.


dívčí kardigan pro podzimní dny ve škole


NÁVOD KE STAŽENÍ ZDARMA   

 

Minisukně (vel. 134 – 158)

Efektní sukýnka tulipánového střihu je vzadu zcela hladká, vpředu má šikmé záhybky.


dívčí triko a sukénka pro malou baletku na nový školní rok Foto: Benjamin Schmidt


Tričko (vel. 134 – 158)

V centru trička z prouž­kovaného žerzeje „trůní“ velká růžová hvězda, která je na látku namalována akrylovou barvou pomocí šablony.


dívčí triko návod na pracovní postup k šití zdarma


NÁVOD KE STAŽENÍ ZDARMA   

 

Kabátek na podzim (vel. 134 – 158)

Zatímco u dívčího modelu byla inspirace kabanovým kabátkem jen částečná, chlapecká verze dispo­nuje i dalšími typickými detaily, nejen svislými lištovými kapsami, ale také zádovým sedlem.


chlapecký kabátek pro šviháka ze školních lavic Foto: Benjamin Schmidt