Plesová sezona se rychle blíží

snimek-obrazovky-2015-10-08-v-14-50-01

Foto: Nicole Neumann, Burda Style 10/2015

Máte nějaké to kilo navíc? To vůbec nevadí, v dobře padnoucích šatech či kompletu určitě zazáříte! 


Číslo 1: Empírové šaty 130 B

Pochlubte se svými přednostmi a pořiďte si svůdné společenské šaty, které jsou velmi sexy a přitom ještě pořád dost diskrétní. Vhodně zvoleným protipólem zřaseného živůtku je dlouhá úzká sukně s rozparkem v levém členícím švu, který umožňuje pohodlnou chůzi a dokonce i tanec. Nadrapovaný opasek zdůrazňuje vysoko položený pas. 

Empírové šaty 130 B


Číslo 2: Blejzr 125

Netradičně pojatý blejzr vyměnil běžné klopy za uzoučkou légu. Dvoudílné rukávy mají ve spodních partiích malé rozparky, takže je můžete ohrnout a pohrát si s formálností modelu. Díky nenápadnému zapínání na patentku vzhled předních dílů absolutně nic neruší.

Blejzr 125


Číslo 3: Dlouhé šaty 131 B  

Polopřiléhavé šaty měkce obkreslují postavu a díky své barvě působí nesmírně noblesně. Přestože materiál postrádá elasticitu, nikde netísní, a to především kvůli super dlouhému rozparku vzadu. Navíc zásluhou skrytého zipu v levém bočním švu do nich vklouznete jako nic.

Dlouhé šaty 131 B


Číslo 4: K abátek 126 + kalhoty 127

Šarm na druhou! Vlněné sako tentokrát čerpá z pánského střihu, avšak členící švy a záševky na předních dílech jsou ryze femininní prvky, které za přispění šálového límce i patek z dyšesu proměnily klasický smoking v působivý kousek a dokázaly, že není černá jako černá. Také boční légy na kalhotách mají svou roli – zeštíhlují, a to za podpory puků.

  Kabátek 126 + kalhoty 127


Číslo 5: Pouzdrové šaty 131 A

Zdrženlivý styl dodává večerním šatům jistou výjimečnost i nadčasovost. Zkrátka model, který obstojí v jakékoli situaci. Pokud je pro vás jeho barva příliš usedlá, vyberte si jinou látku v nějakém teplém nebo signálním odstínu. Hlu-boký výstřih na zádech s příčným proužkem, který je přesně tam, kde má být, aby zakryl podprsenku, je stejně dráždivý jako ten vpředu. 

Pouzdrové šaty 131 A


Všechny modely jsou ve velikostech 44 – 52 a najdete je v říjnovém vydání časopisu Burda Style.