Elegantní retrostyl v duchu 30. let pro malé i velké kluky

uvodni

Foto: vše Benjamin Schmidt, Burda 4/2013


Móda z období první republiky je stále trendy a nevyhýbá se ani pánskému a chlapeckému oblečení! Tentokrát jako bychom se ocitli v dávné době, kdy saka i kalhoty bývaly z kvalitních látek a vesty naprostou samozřejmostí a kdy začaly frčet ležérní čepice s kšiltem.


STŘIHY KE VŠEM MODELŮM MŮŽETE ZAKOUPIT V NAŠEM E-SHOPU

 

Všechny modely v této pánské kolekci mají střihy v tzv. dlouhých pánských velikostech 94 až 110, což znamená, že jsou určeny pro vysoké muže.

tabulka(1)

 

BEZ SAKA ANI RÁNU 
Chlapecké sako a kalhoty
Oblek pro kluky nese lehce nostalgickou prvorepublikovou pečeť – sako i čepice vypadají jako z Bylo nás pět, jen plátěné kalhoty se tak trochu vymykají a připomínají spíše džínsy, i když s poněkud jinými kapsami.
 

foto5

 

SÁZKA NA JISTOTU 
Pánská vesta   
Staré dobré časy připomíná i klasická vesta, vpředu projmutá záševky a vzadu regulovatelná páskem se sponou bez trnu. Přední partii vesty dotvářejí zašpičatělé rohy a výpustkové kapsy.

foto4

 

POJÍZDNÁ TAŠKA
Taška na kolo 
Praktická kožená taška s venkovními kapsičkami funguje jako krabička poslední záchrany – připevňuje se na řídítka kola či přídavného vozíku a je vypodšívkována pestrou látkou.

MANŠESTROVÁ KLASIKA 

Pánské sako
Ležérním manšestrovým sakem s širokými klopami a nakládanými kapsami se středovými protizáhyby a patkami nepohrdne žádný muž, který preferuje nedbalou eleganci. 

foto1

  

BEZ KRAVATY
Pánská košile
Pro volnočasový retrostyl je ideální kombinace pohodlných sportovních kalhot džínsového typu a praktické košile – bez kravaty a klidně i s ohrnutými manžetami.

foto3

  

TREFA DO ČERNÉHO
Chlapecká košile 
Košile se stojáčkem jsou oblíbené, stojáček na rozdíl od límce poskytuje více pohodlí. Přední střed modelu z jemného koši­lového batistu a poutko výpustkové náprsní kapsičky zdobí úzká porta, čepici a kalhoty znáte již ze strany 24.

NASTUPOVAT, ODJEZD! 
Pánská košile a kalhoty 
Kalhoty a košile, nadčasový pánský outfit se stoprocentní zárukou pohodlí, které vyplývá především z prostorně koncipovaných střihů. U košile je komfort znásoben dvěma záhybky pod zadním sedlem, u kalhot pak záhybky v pase.


foto2