Blíží se Štědrý večer a s ním i příležitost pořídit si nový výjimečný kousek, který jistě využijete jindy, než u stromečku.

slavnostni-uvod

 

Spojuje je ojedinělá barevnost vyvedená ve zlaté, ale také fakt, že si jejich výjimečnost můžete užívat do sytosti nejen o Vánocích. Zaujmou totiž stabilní pozici mezi vašimi slavnostními kousky pro mnohem delší časový úsek, než je letošní advent. Zlatavé šaty na dva způsoby či minimalistické bolerko, které může obohatit fádní formální šatník nebo dodat pel jedinečnosti malým černým, tahle trojice rozhodně nezapadne hned na Tři Krále..Žakárové šaty na ramínka (vel. 36 – 44)

slavnostni-saty-zlate


Ramínkové šaty v zimě? Žádný problém! Noste je přes okázalou halenku nebo mohérový svetřík a uvidíte, jak váš styl prokoukne. V provedení z luxusního žakáru se dvěma druhy výšivky získáte jedinečný kousek, který najde využití napříč styly i ročními obdobími!


slavnostni-saty-zlate-kolecko
Večerní róba (vel. 34 – 42)

  slavnostni-dlouhe

 

Nádhera. Okázalost. Jedinečná podívaná. To vše nás napadá, jen je zahlédneme. Dedchberoucí slavnostní šaty, které nenechají klidným jediného může ve vašem okolí a ženám přivodí nutkavou potřebu získat je urychleně i pro sebe. Zkrátka kousek, ve kterém zazáříte jako opravdová hollywoodská diva. A  která z nás by to nechtěla někdy zažít? Teď už můžete!

 

slavnostni-saty-dlouhe-kolecko

 

 

 

 

 

Slavnostní bolerko (vel. 36 – 44)

slavnostni-bolerko

 

Pokud si nepotrpíte na okázalost, osloví vás jednoduchý doplněk v podobě bolerka, díky němuž můžete snadno získat slavnostní model z téměř jakéhokoliv outfitu. Pokud jej postavíte do páru se stejně vyvedenými šaty (najdete je v prosincovém vydání Burda Style 12/2022), získáte jedinečnou slavnostní kompozici pro mnoho příležitostí. Stejně efektní podívanou ale vykouzí tohle zlatavé bolerko i s jednoduššími a méně výraznými kousky. A rádo zakotví klidně i ve vašem běžném šatníku.

 

slavnostni-bolerko-kolecko