Než se rozloučíme s oblíbeným prázdninovým měsícem, najdete nové využití pro ležérní dovolenkové šaty v běžném šatníku. Jak se vám líbí?

look-uvod

 

Konec prázdnin ještě neznamená, že musíte zanevřít na svůj svěži dovolenkový look. Stačí jej jen trochu přiblížit současné situaci a dodat mu několika drobnými úpravami na pravověrném business vzhledu. Budou se vám tedy v šatníku i nadále hodit ležérní univerzální šaty v zemitém tónu, které můžete snadno proměnit v super outfit do kanceláře či na pracovní schůzku.

Další, rozumějte svrchní vrstvu, která v současných chladných dnech již přijde vhod, zvolte v pestřejším pastelovém tónu a užijte si pochvalné reakce okolí, tahle kombinace totiž neujde pozornosti nejen módních odbornic. Pak již stačí jen perfektní líčení tón v tónu a můžete vyrazit. Počkat, že si příliš nerozumíte s kovbojskými botami, které opět zažívají svůj velký comeback? Věčná škoda, pokud se ale opravdu nepřemůžete, sáhněte po obligátních lodičkách, těmi nikdy nic nezkazíte!

A jak je to s kombinováním více pastelových tónů v jednom outfitu? Žádná věda, vybírejte s citem a nebojte se experimentovat, budete příjemně překvapeny, jak svěží a neokoukané variace vykouzlíte!

 

look-srpen-skladacka

Elastické šaty Burda Style 07/2021 nebo v našem eshopu 1 sako Zara, 599 Kč 2 kabelka Guess, 2849 Kč 3 náušnice PD Paola, 1399 Kč 4 kotníčkové boty Gino Rossi, 2499 Kč 5 paletka Tom Ford, 1969 Kč

 

look-kolecko

Střih na šaty najdete v červencové Burda Style 07/2021 nebo v našem eshopu.

Galerie: SRPEN: LOOK MĚSÍCE
Elastické šaty Blejzr Kabelka Náušince Boty Paletka líčidel