Kimonový střih dlouhodobě sklízí úspěch. Najde si cestu i do vašeho šatníku?

look-mesice-srpen-uvod

Halenka kimonového střihu je ideálním kouskem nejen pro letní dny. Přestože patří k žhavým trendům už delší dobu, nevypadá to, že by tento exoticky vyhlížející kousek hodlal svou pevnou pozici opouštět. Neotřesitelné místo na čele dlouohodobých módních stálic s neochvějným puncem originality si určitě zaslouží. Nejenže je neskutečně slušivý, oplývá také širokou stylovou variabilitou. Jestli si jej zamilujete, pak počítejte s tím, že se ve skříni nikdy moc neohřeje. Kombinace postavené na zavinovacím efektu a líbezných vzorech nikoho nenechají na pochybách, že jste opravdová módní znalkyně. Nebraňte se neokoukaným variacím, s výraznými vzory ale na doplňcích šetřete. 

Pokud vám halenka v kimonovém stylu v šatníku dosud chyběla, není nic jednoduššího, než si ji ušít podle střihu, který najdete v našem eshopu. 

looksrpenskladacka

Halenka v kimonovém stylu, model 115, Burda Style 06/2020 nebo ke stažení v našem  e-shopu 1 Kožená kabelka Folbeur, 12 500 Kč 2 náušnice Mango, 499 Kč 3 kalhoty Zara, 699 Kč 4 kšilt Barts, 799 Kč 5 espadrilky Toms, 1199 Kč


look-mesice-srpen-kolecko

Galerie: Srpen: Look měsíce
Kimonová halenka, model 115 Kožená kabelka, Folbeur Kalhoty, Zara Kšilt, Barts Náušnice, Mango Espadrilky, Toms