1 střihové řešení kalhot a 3 odlišné looky – navíc snadné na ušití!

sporty-chic-uvod

 

Pánové, díky! Bez kalhot by dámský šatník nebyl kompletní! Elegantní, ležérní, volnočasové – užijeme je úplně všechny! Všechny tři varianty najdete v nové Burdě Easy jaro/léto 2019

 

Lněné kalhoty

vel. 34 – 44

Guma v pase je nejen výhodná z hlediska šití, ale především je mimořádně komfortní. Kalhoty nikde netísní. Jen je natáhnete a můžete vyrazit za prací či zábavou. Jejich zhotovení je skutečně snadné, tak toho využijte a pořiďte si více barevných variant najednou. Hodí se k nim jak halenka s blejzrem, tak tričko s mikinou. 

 

kalhoty2b

 

Vzorované kalhoty

vel. 34 – 44
Pokud si na kalhoty zvolíte materiál s potiskem, rozmístěte střihové díly na látku tak, aby motivy ve švech na sebe navazovaly. Nezapomeňte přitom zohlednit přídavky, opomenutí by vám totiž přišlo draho, už by nebylo možné docílit plynulého sledu vzoru. Na rozdíl od předešlé verze se tentokrát v tunýlku našlo místo také pro šňůrku, která je provlečena nýtovacími očky uprostřed. 

 

kalhoty3b

 

Kalhoty cargo

vel. 34 – 44
Ležérní vzhled zapůjčil pružné lemy a nakládané kapsy s patkami, noblesní zase sámky prošité po celé délce, a tak pouze další oble-če-ní a doplňky rozhodnou, k jaké straně se výsledek přikloní, jestli k volnočasové nebo formální. Kalhoty jsou navíc vybaveny druhým párem kapes, což rozhodně není rozmar, ale chytrý tah. Uvidíte, že vám přijdou vhod.

 

kalhoty1b