Pletené svetry ochrání před zimními mrazíky na horách

textil-forum

Foto:  Michael Munique, Burda Pletení Zima 2015


Konečně napadlo trochu sněhu, hory už se přestaly zelenat, a tak je na čase vytáhnout zimní výbavu a vyrazit na svah! Nezapomeňte však také na teplý svetr z hřejivé vlny, který využijete nejen na sjezdovkách, ale i při posezení s přáteli. Stylovou nabídku nabízí Burdí Speciál Zima 2015. 


upoutavka-burda-pleteni(1)(1)(1)  

PULOVR
Klasika bez zbytečné afektovanosti, to je svetr s modrými linkami, které se pnou po všech jeho dílech a vytvářejí souměrné kosočtverce. Vysoký stojáček plní hned několik funkcí – chrání před větrem i chladem a přitom nepřekáží. 


2  Foto: Michael Munique, Burda Pletení Zima 2015


PELERÍNA S ROLÁKEM
Spřízněné duo se prolnulo v jeden nedílný celek, který obstojí na výtečnou i ve vánici. Určitě oceníte jak jeho rafinovanost a praktičnost, tak působivý retro nádech.


5 Foto: Michael Munique, Burda Pletení Zima 2015


MODROBÍLÝ PULOVR
V případě famózního svetru v modrých a bílých tónech se veškerá pozornost upírá k sérii véček, která evokují vosí pas. Navíc netradiční způsob pletení dodává modelu ten správný švih a nadčasovou eleganci.


3 Foto: Michael Munique, Burda Pletení Zima 2015  


PÁNSKÝ PULOVR
V hlavní roli pruhy a proužky... O ty vodorovné se postaraly barvy a o ty svislé široká žebra pružného vzoru. Bonusem navíc jsou sedla přinechaná k rukávům, která hezky modelují už tak pěkně široká ramena. 


6 Foto: Michael Munique, Burda Pletení Zima 2015   


PÁNSKÝ PULOVR
Přehršel copánků dodává objem přednímu a zadnímu dílu, perličkový vzor zase rukávům. Připravte si asi kilogram příze a jehlice č. 10, které jsou zárukou svižně narůstajícího počtu řad.


4 Foto: Michael Munique, Burda Pletení Zima 2015

  

DÁMSKÝ KOSTKOVANÝ PULOVR
Hřejivé útočiště před studeným počasím najdete ve sportovním pulovru ze střižní vlny, jehož přidanou hodnotou je nepochybně výrazný kárový dezén, který svítí už na dálku. 


1 Foto: Michael Munique, Burda Pletení Zima 2015