Oblečení na cestu za dobrodružstvím pro malé holčičky

uvodni2

Foto: U2/Uli Glasemann


Jaro je ideálním časem pro šití letního šatníku. Dny jsou dlouhé a světlé, také rozmary počasí nahrávají domácím pracím. Touto kolekcí věnovanou malým holčičkám uděláte radost sobě i dceři – skloubíte kreativní tvůrčí práci společně s dětskou radostí nad novým šatníkem pro prázdninová dobrodružství.

 

Střihy a návody na modely naleznete v v našem eshopu!

 

Námořnické šaty (vel. 104 – 128)

Tmavěmodrým šatům kontrastují lemy kapes, výstřihu a rukávů z bílého piké, které jim dodávají půvabný look pro sváteční příležitosti. Vzadu se nachází funkční a zároveň ozdobné dvouřadové zapínání na knoflíčky.

 

na-mor-s-aty

 

Letní šaty s mašlí (vel. 104 – 128)

Lehoučké šaty, k jejichž živůtku s bubi límečkem je přišitá efektní sukně se spoustou záhybků. Po celé délce předních dílů se nacházejí potažené knoflíčky, které doplňuje vázačka z keprové stužky v barvě puntíků.

 

s-atysmas-li

 

Košilové šaty (vel. 104 – 128)

Ne nadarmo se k těmto šatům přidává přívlastek košilové – nasvědčují tomu manžety, límeček i zapínání na knoflíky. Roztočit popelínovou sukni nebude problém díky její šíři a gumě v pase, které způsobí lehké nařasení a vytvoří záhyby připravené se rozvlnit.

 

kos-ilove-s-aty

 

Top z piké (vel. 104 – 128)

V jednoduchosti je krása, a to platí i pro tričko z příjemného piké, které máte ušité během chvilky a zaručeně udělá parádu třeba v kombinaci se sukní nebo šortkami. Zapíní se vzadu pouze na dva knoflíčky.

 

top

 

Puntíkaté šortky (vel. 104 – 128)

Guma v pase dětských šortek poskytne komfort, našít však můžete ještě i poutka pro pásek, který poslouží především jako doplněk.

 

s-ortky