Šaty inspirované půvabem jarních květů

uvodni-kvetiny

Foto: Archiv Burda, www.pixabay.com


Jaro bez květin či nová sezóna bez šatů? Oboje nemožné … A proto jsme spojily krásu jarních květů se střihově zajímavými modely ve společném barevném tónu. Objevte tak perfektní model k vaší oblíbené rostlině.

 

Střihy na šaty společně s návodem k šití jsou dostupné v e-shopu.

 

Detailní modřenec

Podobně jako květy modřence působí i dezén na krátkých šatech bez rukávů (vel. 34 – 42), které vynikají hlavně díky jedinečnému střihovému řešení. Silnější pásky decentně odhalují záda a působí velmi svůdně. Široká sukně poskytuje dostatek prostoru pro skryté kapsy v bočních švech.

 

modre

 

Nevinný květ třešně

Čistě a svěže působí šaty (vel. 36 – 44) z bílé organzy ozvláštněné taftovými aplikacemi. Model s přiléhavým živůtkem a nařasenou sukní je celý podložený krepdešínovou podšívkou.

 

bile2

 

Ohnivý tulipán

Společně s energií divokého tulipánu vynesete všechny trumfy najednou v elastických šatech (vel. 34 – 42), které obkreslují křivky těla do posledního detailu. Řasení na raglánových rukávech i levém boku propůjčuje modelu velkou dynamičnost.

 

oranz-ove  

 

Exotická sakura 

Déšť růžových okvětních lístků sakur působí stejně atypicky jako pracné a do detailu promyšlené minišaty (vel. 36 – 44), jenž navozují dojem vrstvení, jedná se však pouze o optický klam vyvolaný rozdílnými délkami předních dílů, mimořádně velkými měchovitými kapsami a naaplikovanými légami kontrastní barvy.

 

ru-z-ove-2

 

Veselý narcis

Notnou dávku energie vám dodají balónové šaty (vel. 76 – 92), jenž jsou tvořeny dvěma topy, vespod přiléhavým, zvenčí zdůrazněným hlubokými asymetrickými záhyby a balonovým efektem, který kontrastuje s nízko přisazenou sukní.

 

z-lute

 

Pastelová něha

Šifonové šaty (vel. 36 – 44) s dlouhým rukávem jsou jemně nabírané u krku a manžet rukávů, u spodního okraje mají lístečkovou borduru.

 

merunkove