Příjemná kolekce na domácí lenošení pro celou rodinu 

uvodni

 Foto: Blasius Erlinger


Načechrejte polštáře, vplujte do peřin a vydejte se do kouzelného světa, kde nic není nemožné, v pyžamech, která nebudete chtít svléknout ani přes den!

 

Střihy modelů nalezenete v e-shopu, kde jsou k dispozici k zakoupení.

 

Noční košile  (vel. 34 – 42)

Žerzejové šaty s roztomilým volánkem přišitým ke spodnímu okraji nabízejí komfort, o kterém se vám ani nesnilo. Právě z tohoto důvodu jsou vhodné jako noční košilka, jejíž hluboký výstřih a odhalená záda s překříženými ramínky jistě ocení i váš partner.

 

da-mska-kos-ilka

 

Dámský overal (vel. 36 – 44) a Dívčí overal (vel. 104 – 128)

Cílem spacího overalu pro ženy a dívky je udržet tělo v teple za všech okolností. Jeho hlavními trumfy jsou propojení horního a spodního dílu v jeden celek a elastické lemy přišité k okrajům rukávů i nohavic, díky nimž se nebudou vyhrnovat.

 

da-msky-a-di-vc-i-overal


Pánský župan (vel. 46 – 54)

Vylézt z vyhřáté postele do chladného rána není nic příjemného, avšak ve froté županu olemovaném bavlněným žerzejem v kontrastní barvě se bude vaší drahé polovičce vstávat o poznání lépe.


pa-nsky-z-upan


Příjemný overal  (vel. 34 – 42)

Vlastnosti noční košilky a overalu se snoubí v krátkém pyžamku, jež sotva na svém těle ucítíte. Jeho volnost jen nepatrně omezí vázačky, jedna provlečená tunýlkem v pase a druhá výstřihem s rozparkem, z níž jsou vytvořená také ramínka


da-msky-overal


Dámský župan  (vel. 36 – 44)

Lícová a rubová strana žerzeje si na županu pěkně kontrastují, proto si dejte na výběru látky obzvlášť záležet. Pak už jen stačí ušít dlouhou vázačku a ležérní kousek na domácí lenošení je na světě!

 

da-msky-z-upan


Šortky (vel. 36 – 44) a Noční top (vel. 34 – 42)

Top, jehož léga odděluje spodní nařasenou „sukýnku“ od sexy vrchního dílu, v kombinaci s šortky z puntíkovaného hedvábí, tvoří dokonalý celek. Kraťásky, nejen že vypadají luxusně, ale zároveň jsou neuvěřitelně pohodlné. 

 

krat-asy


Košile na spaní (vel. 34 – 42)

Dvojitá ramínka na každé straně půvabné noční košile jsou zodpovědná nejenom za dvě řady vázaček zakončených mašličkou uprostřed výstřihu s rozparkem, ale i za zřasení zadního a předního dílu.

 

da-mska-kos-ilka2


Proužkované dupačky (vel. 68 – 92)

Sladké sny budou mít i ti nejmenší spáči v rozkošném overalu s nýtovacími knoflíky po celé délce předních dílů včetně nohavic, které už jsou standard, jenž při přebalování nesmí chybět.

 

dupac-ky

 

Plyšová velryba

Po přitulení se k měkoučkému plyšákovi vycpanému vatou zmizí všichni bubáci, strašidla a děsivé noční můry jako mávnutím kouzelného proutku, proto tento velký kytovec rozhodně nesmí chybět v postýlce vašich ratolestí.

 

ryba