Tam, kde voní sakurové květy, je vnější i vnitřní krása v harmonii

uvodni

Foto: Martin Friedrich, Burda Style 10/2015


Originální vzory, kimonové střihy či kontrast růžové, černé a bílé barvy představují důmyslné spojení něhy a ženskosti s nádechem asijské kultury.

 

Elektronické střihy včetně českých návodů k zakoupení v našem e-shopu.

 

KVĚTY SAKURY

Šaty  
vel. 34 – 42 
Atraktivní model našel inspiraci u sakurových stromů. Růžovobílé třešňové květy symbolizují v Číně lásku a ženskou krásu, proto se často objevují na dámském oblečení. Zavinovací krepové šaty zdobené nařasenými a volánkovými vsadkami na rukávech vytvarují dokonalé křivky.


satykvety


ROZKVETLÁ MAGNÓLIE

Sukně  
vel. 36 – 44 
Kožená sukně je výjimečná nejen použitým materiálem, ale i díky zajímavým vsadkám na předním i zadním dílu. 


svetr-sukne


TŘEŠŇOVÉ OBJETÍ

Halenka 
vel. 34 – 42
Sukně
vel. 36 – 44
Tmavou halenku rozveseluje třešňový sad plný růžových květů. Ozdobným prvkem jsou roztomilé záhybky na kulatém výstřihu a cípy vsazené do bočních švů inspirované skládací technikou origami. Dechberoucí soulad se sukní ze stejných barev lichotí ženské kráse.


kvetinyhalenka


ČERNÁ LILIE

Halenka
Kalhoty 
vel. 36 – 44 
Kimonová halenka zanechá silný dojem díky vázačce z jehnětiny a bočním dílům z hedvábného krepu s efektem plisování. Ušít si k ní můžete třeba rozšiřující se kalhoty z piké ve zkrácené délce.   


   117


POSVÁTNÝ LOTOS 

Šaty 
vel. 34 – 42
Okouzlující pouzdrové šaty ze vzorované žakárové tkaniny v sobě ukrývají touhu po vášnivém večeru plném romantiky. Zahalený dekolt plně vynahrazuje svůdný výstřih na zádech, záhybky v pase na zadním i předním dílu zase opticky uberou pár centimetrů na obvodu a vyčarují tak přitažlivou siluetu.


saty


 

PŮVABNÁ FEIJCHOA

Šaty  
vel. 17 – 21
Záměr rafinovaných šatů je zcela zřejmý. Úzký střih obepínající figuru, kratší délka předního dílu, první rozparek v levém bočním švu, druhý v pravém a třetí na zip u jedné z kontrastních lég u výstřihu mluví za vše. Žena v takovém apartním modelu rozhodně nebude fádní ani nudná, ba naopak se setká s příznivou reakcí okolí.

 

asijskesaty

 

KOUZLA PLATYKODONŮ

Šaty  
vel. 36 – 44
Hluboká poklona patří zavinovacím šatům, ze kterých i přes extravagantní prvky čiší klid a vyrovnanost. Svým vzhledem připomínají odlehčenou verzi kimona s pásem obi, jaké dodnes nosí gejši. Nápadné boční díly z batistu s lesklými pruhy mají zeštíhlující efekt, a tak se výrazného naplisovaného detailu nemusíte bát. Spolu s koženou vázačkou kontrastují jemně růžovému piké.

 

kimonove