Uvolněné modely nejen do školy pro kluky i holky

uvodni

Foto: Benjamin Schmidt


Móda pro začínající teenagery klade vysoké nároky – musí být funkční, pohodlná a hlavně cool. Především estetická stránka a poslední trendovost jsou na místě, a proto při šití zvolte látku pro mladé, evergreenovou džínovinu, výsledek zaručeně nezklame. 

 

Střihy k modelům jsou k dispozici v našem e-shopu.

 

chlapecke

Džínová košile (vel. 134 – 158)

Kluci najdou zalíbení v prostorně střižené džínové košili se sedlem a s náprsní kapsičkou ze vzorované látky. Košile se nosí navrch přes kalhoty, vzadu je o něco delší než vpředu.

 

kos-ile

 

Tričko Rebel (vel. 134 – 158)

Dvou­barevné žerzejové tričko s raglánovými rukávy patří k těm modelům, jichž není nikdy dost. Model na snímku je navíc personifikován výstižným nápisem, který se vytvoří v počítači, vytiskne na speciální fólii a nažehlí na přední stranu trička.

 

triko

 

Gabardénové kalhoty (vel. 134 – 158)

Červené džíny se čtyřmi kapsami jsou trubkovitě úzké, díky elastickému gabardénu jsou však dostatečně pohodlné.

 

kalhoty

 

di-vc-i

Sportovní bluzonBatikované kalhoty (oboje vel. 134 – 158)

Nadčasový bluzon v baseballovém stylu je zhotoven z tradiční teplákoviny, okraje z pružných, barevně sladěných nápletů. Tradiční je i džínsový střih trubkovitě úzkých kalhot s pěti kapsami. Kalhoty se nejprve ušijí z bílého gabardénu a teprve pak se nabatikují.

 

bunda

 

Dívčí vesta (vel. 134 – 158)

Vestu ze dvou nápaditě zkombinovaných druhů džínsoviny půjde jednoduše kombinovat jak se světlými, tak i tmavými kousky oblečení.

 

vesta

 

Hippes tričko (vel. 134 – 158)

Záda a ramena pestrého trička jsou letně proděravělá nebo, řečeno přesněji, zamřížovaná – látka se v těchto místech nejprve vodorovně nastříhá a pak svisle proplete samostatnými proužky.

 

tric-ko