V čem vaše dcerka s nadšením proskotačí celé léto? Rozhodně v záplavě šatiček!

saticky-uvod

 

Letních šatů není nikdy dost . Vyberte si z nabídky našeho eshopu a dolaďte  šatník vaší princezny těmi nejkrásnějšími a nejpohodlnějšími modely, jak dělanými pro prázdninové lenošení i řádění. Vzdušné, barevné, hravé a neodolatelné, všechny jsou zkrátka dokonalé, stejně jako vaše malá krasavice!

 

 Šatičky s velkými průhmaty (vel. 98 – 122)


saticky-pruhmaty

Rafinovaně střižené šaty s velkými průhmaty ocení slečny s touhou ukrývat si nejeden dívčí poklad a mít ho s sebou na každém kroku. Vzniklé objemné kapsičky jsou ale díky sesazovacímu švu  téměř neznatelné.

 

 Puntíkované šaty  (vel. 104 – 128) 


saticky-puntiky

Lněné šaty s puntíky jsou jako stvořené na procházku po promenádě či na výlet po památkách. Holčičky můžete navíc zapojit do jejich výroby a nechat je podle šablony namalovat na látku veselé bílé puntíky.


Letní batistové šaty (vel. 104 – 128)


saticky-batist

 Harmonická kombinace dvou barevných variant jemného vzoru, který byl exkluzivně navržen pro Burdu. Klasický plastron a ozdobná léga, stejně jako rukávky ve zkrácené délce, pak vytváří klasickou siluetu, která padne malým dámám stejně jako těm dospělým!

Šaty s mašlí (vel. 110 – 134) 


saticky-masle

 Touží  vaše malá slečna po romantice? Tyto šaty její zadání plní na 100%! Široká sukně, něžný materiál a okouzlující mašle, co víc si přát. Navíc s pohodlným zapínáním na zip v zadním švu.