Chladnější dny nemusí být nuda. Zvlášť s nápaditými svršky, které zahřejí!

   sirka-podzimni-zachumlani-summary

 

Zahřát se je rozhodně třeba, ale nezapomeňte na originální trendy a barvy, které rozzáří váš den!

 

Od každého kousek

Nemůžete se rozhodnout, jaký typ kabátu pro tento podzim zvolit? Na to reagují návrháři po svém. Například Josefina Bakošová přišla s kolekcí Symbióza, ve které kombinuje oděv se šperkem. Projevuje se to minimalistickými detaily, jako je tvar kapsičky, spony či svorky. Nové kolekci vévodí červená, ale nechybí ani klasické odstíny černé, šedé, bílé a pudrově růžové. Vlněné oversize kabáty sází na hru barevné kombinace červené a šedé. Její kolekce je dostupná v galerii Harddecore na pražském Senovážném náměstí.

 

sirka-podzimni-zachumlani-bakosova

 

Nejrůznější tvary

Kabát, ve kterém vynikne vaše silueta, oversize střihy nebo asymetrické délky. Podzim fandí všemožným tvarům, které pozvednou vaši náladu i sebevědomí. Česká designérka Zdeňka Imreczeová sází na nadčasový design, neobvyklého mixu tvarové i inspirace. Letošní modely kabátů můžete vybírat z rozmanitých střihů: elegantní ženské siluety ale také oversized, pod které schováte i mohutnější svetr.

 

sirka-podzimni-zachumlani-imreczeova

 

Nadčasová klasika

Pokud se nechcete pouštět do experimentů, sáhněte po střihu i barvě, která se hodí k většině outfitů. Váš favorit by měl být co nejjednodušší a v barvě šedé, černé, béžové či tmavě modré. Obecně při zkoušení dohlédněte na to, aby ramenní švy přesně kopírovaly kraj vašich ramen a rukávy lehce přesahovaly okraj rukávu spodního svetru.

 

sirka-podzimni-zachumlani-nahled

 

Plášť s velkými kapsami

 

sirka-podzimni-zachumlani-plast-s-kapsami

 

Rovný vlněný plášť

 

 sirka-podzimni-zachumlani-vlneny-plast

 

Trenčkot

 

sirka-podzimni-zachumlani-trenc-kot

 

 

 

Galerie: Podzimní zachumlání do kabátu