Spojuje je volba nápadné textilie, výrazná textura a hřejivý efekt. Novinky z našeho e-shopu jako stvořené pro sychravý podzim.

podzim-uvod

 

Látky, které poutají nápadným vzhledem a navíc zaručeně zahřejí v nevlídných podzimních dnech. Seznamte se s více i méně typickými módními kousky, které jsou díky volbě efektních a hřejivých textílií jako stvořené pro aktuální počasí. Všechny najdete mezi novinkami v našem e-shopu.

 

Áčková midi sukně (vel. 36 – 44)

Optimální délka, která poskytne dostatek komfortu, přitom neomezuje v pohybu. Vyšívaná sukně s podšívkou je ideálním modelem pro sychravé podzimní dny. V kanceláři v ní vydržíte bez problémů celý den a venku se vám odvděčí i příjemným teplotním komfortem. Výraznější sklady velí nosit ji s kratšími pulovry či kardigany, které noste zakasané. 

  podzim-sukne-kolecko

 

Strukturovaný pulovr (vel. 36 – 44)

K tvorbě dokonalého svetříku rozhodně nemusíte být přebornicí s jehlicemi. Sáhněte po strukturovaném úpletu a tento kousek máte spíchnutý razdva. Parádu, kterou tento jednoduchý krasavec nadělá, podtrhnou ještě líbivé detaily v podobě skladů na rukávech a zdobných pásků zvyrazňujících siluetu.

podzim-pulovr-kolecko

 

Lehce extravagantní plášť (vel. 36 – 44)

Hoďte ostych za hlavu a dopřejte si něco marnivě rozverného. Tento extravagantní plášť je skvělým tipem pro oživení zimního šatníku, nebudete jej totiž chtít svléknout až do jara! Investujete-li při tvorbě do kvalitního vlněného materiálu, můžete si být jisty, že tento skvost s radostí obléknete i po mnoho dalších sezón.

podzim-plast-kolecko

 

Žakárový kabátek (vel. 34 – 42)

Výrazná struktura i vzor předurčuje tento etnem inspirovaný model ke kombinaci s méně výrazným zbytkem outfitu. Pohrát si ale můžete s mícháním stylů. Kargo kalhoty jsou perfektním protipólem pro romanticky vyhlížející kabátek, chcete-li docílit odlehčeného volnočasového vzhledu. Kabátek ale skvěle zapadne i do vašeho seriozního šatníku, s pouzdrovými šaty či k tmavým džínám a roláku, neodolatelné...

podzim-kabatek-kolecko

 

Sametové kalhoty s gumou do pasu (vel. 36 – 44)

Noblesní i volnočasový? Neobvyklé, ale očividně to funguje. Typicky pohodlný střih kalhot v sametovém provedení rozvíjí nový rozměr neformálního šatníku protknutého fúzí elegance a hravosti. Jak je využijete už bude jen na vás. Můžete v nich s klidným svědomím strávit den doma stejně jako je s patřičně vyšperkovanými doplňky vynést do lepší společnosti. Opravdový módní chameleon!

podzim-kalhoty-kolecko

 

Flanelové rovné šaty (vel. 36 – 44)

Flanel je rozhodně jedním z nejtypičtějších podzimních a zimních materiálů. Flanelové šaty ale nepatří zrovna k nejklasičtějším kouskům, o to víc však zapůsobí. Typicky ženské prvky, které jinak jednoduchým šatům dodávají romantizující nádech, si s heboučkým flanelem překvapivě dobře rozumí. 

podzim-saty-kolecko